Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Żagań
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Żagań

Myślisz o zmianie swojego sposobu żywienia, ale brakuje Ci czasu i pomysłów, aby przygotowywać zdrowe i kolorowe posiłki? Z pomocą może przyjść do Ciebie dieta pudełkowa Żagań. To my, będziemy dbać, aby dostarczany do Ciebie catering dietetyczny, spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, które skutecznie pomogą Ci w dotarciu do celu, jaki sobie wyznaczysz. 

Wybierz dietę pudełkową Żagań, odpowiednią dla Ciebie.

Nasza oferta to pełen wachlarz możliwości dla każdego zainteresowanego klienta. Posiadamy catering dietetyczny Żagań, który wspomoże Twoją walkę w osiągnięciu, każdego zamierzonego celu.

Szczegółowo zapoznaj się z każdym wariantem diety pudełkowej, oferowanym przez nasz catering dietetyczny. 

Dostępne diety pudełkowe Żagań to między innymi: dieta o niskim indeksie glikemicznym, dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, dieta sport, dieta z wyborem menu oraz dieta Intermittent Fasting. Każda z naszych diet pudełkowych Żagań, skomponowana została specjalnie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb i wymagań naszych klientów. Na każdym etapie zamówienia naszego cateringu pudełkowego otrzymujesz wsparcie naszego dietetyka. Wystarczy, że dokonasz kontaktu, poprzez numer podany na naszej stronie internetowej lub zostawiając wiadomość w formularzu kontaktowym. 

Zapoznaj się ze wszystkimi opiniami, naszych dotychczasowych klientów, a także zdjęciami przykładowych posiłków, z poszczególnych diet pudełkowych Żagań, zamieszczonymi na naszej stronie internetowej i przekonaj się, że catering dietetyczny FitPestka to wybór odpowiedni dla Ciebie. Oprócz naszej strony internetowej, zapraszamy Cię również na nasze portale społecznościowe.

Zalety cateringu dietetycznego Żagań.

Jakie zalety, posiada nasza dieta pudełkowa, moglibyśmy wymieniać bez końca, ale postaramy się przedstawić Ci kilka z nich, aby przekonać Cię do wypróbowania naszego cateringu pudełkowego Żagań. 

Czy wiesz, że wybierając nasz Żagań catering dietetyczny, otrzymujesz wsparcie, współpracującej z nami Pani dietetyk? Decydując się na dietę pudełkową Żagań, przygotowywaną przez firmę FitPestka, otrzymujesz pewność, iż Twoje posiłki są odpowiednio zbilansowane i przygotowywane z produktów, wyłącznie najwyższej jakości. Ponadto w każdej chwili trwania Twojego cateringu dietetycznego masz możliwość modyfikacji swojej bieżącej diety pudełkowej. Możesz zmienić jej rodzaj lub kaloryczność. 

Nasz catering pudełkowy Żagań został tak skonstruowany, aby był opłacalny dla każdego, zainteresowanego nim klienta. Jeżeli wydaje Ci się, że koszty, związane z zamówieniem diety pudełkowej, z naszej oferty, przewyższają znacznie Twój budżet, który przeznaczasz na żywność w danym okresie czasu, to zachęcamy Cię do prostego testu. Test polega na spisywaniu wszystkich wydatków, przeznaczonych na wszelką, spożywaną przez Ciebie żywność, przez jeden tydzień, a następnie porównanie wyniku z kosztami, które wyliczy dla Ciebie nasz cennik, znajdujący się na stronie internetowej naszego Żagań cateringu dietetycznego.

Zamawiam dietę!

Catering pudełkowy Żagań w praktyce

Nasz catering pudełkowy Żagań to również niezwykła oszczędność Twojego cennego czasu. Nasi dostawcy, dostarczą, zamówioną przez Ciebie dietę pudełkową, bezpośrednio pod Twoje drzwi mieszkania lub pracy, a Ty zyskasz czas, który dotychczas, poświęcony był na robienie zakupów, przygotowywanie posiłków czy sprzątanie całej kuchni po gotowaniu. 

Pamiętaj też, iż wybierając naszą dietę pudełkową bez laktozy i glutenu, możesz przestać w końcu obawiać się każdego produktu, który spożywasz. Od momentu zamówienia cateringu pudełkowego Żagań, to FitPestka pilnować będzie, aby nie dotarł do Ciebie żaden produkt, zawierający jeden z wykluczonych produktów. 

Nasza marka, dostarcza catering dietetyczny na terenie powiatów: głogowskiego, polkowickiego, nowosolskiego, lubińskiego oraz Zielona Góra. Jeżeli jednak, Twoja lokalizacja znajduje się poza obszarem dostaw naszego cateringu dietetycznego, nie zniechęcaj się, tylko jak najszybciej skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i zapytaj o możliwości dowozu do Twojej miejscowości.

Zmień nawyki żywieniowe z naszą dietą pudełkową Żagań

Catering dietetyczny Żagań, może być dla Ciebie rozwiązaniem długotrwałym, ale i wyłącznie nauką odpowiednich nawyków żywieniowych. Jeżeli stwierdzisz, iż wiesz już jak powinna wyglądać Twoja codzienna dieta, możesz zrezygnować z kolejnego zamówienia diety pudełkowej. 

Jedną z ważniejszych zalet, o której należy wspomnieć jest fakt, iż nasz catering dietetyczny, dociera do klientów w specjalnych opakowaniach, które nadają się do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Ponadto każde pudełko, opatrzone jest specjalną etykietą, która zawiera wszelkie informacje, dotyczące: kaloryczności, rodzaju i nazwy dania, daty jego przygotowania oraz zalecenia, co do odgrzania. 

Nasz catering pudełkowy Żagań daje również, naszym klientom, bezpłatną możliwość, odwołania dowozu diety pudełkowej, na dany dzień. Wystarczy, że klient, poinformuje nas o tym fakcie, odpowiednio wcześnie, poprzez kontakt telefoniczny lub sms.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj