Dostawy

gdzie dowozimy
nasz catering?

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731 188 288 zobaczymy co możemy w tej kwestii zrobić.

Kliknij, aby zadzwonić

Informacje

Dostawy cateringu
dietetycznego FitPestka

  • Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński oraz Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Koszt dostawy różni się w zależności od strefy dostawy.
Aktualna cena za zamówienie pojawi się w podsumowaniu zamówienia
(w zakładce zmów).
Zielona Góra – godziny dostaw od 3 rano do 9.

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Opinie zadowolonych klientów

Catering dietetyczny dla każdego

Każdy z nas jest inny, każdy boryka się z innymi przypadłościami czy chorobami. To, co dla jednego okaże się być idealnym wyborem, dla kogoś innego będzie zupełnie nietrafione. Nasz catering dietetyczny z Głogowa oferuje między innymi dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę bezglutenową, wegetariańską, sportową, a także dietę bez laktozy i bardzo popularną w ostatnim czasie dietę pudełkową ketogeniczną. Wartym uwagi jest fakt, iż dodatkowo wszystko można ustalić indywidualnie, tak, aby otrzymać dietę skrojoną na miarę potrzeb klienta, taką, która okaże się być pomocną w leczeniu chorób dietozależnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj