Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Gołaszyn
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Co wchodzi w skład diety pudełkowej Gołaszyn?

To przygotowana przez nas specjalna oferta dla mieszkańców Gołaszyna. Codzienne dostawy gotowych posiłków na cały dzień dostarczane rano prosto pod Twoje drzwi. Przygotowane przez doświadczonych kucharzy pyszne dania, których smak i różnorodność na pewno Cię zaskoczą.

ak działa catering dietetyczny Gołaszyn?

Dieta pudełkowa to wygoda, smak, zdrowie i więcej czasu wolnego. Żeby dokonać zamówienia w cateringu dietetycznym Gołaszyn wystarczy przejść przez nasz prosty i intuicyjny formularz zamawiania. Poprowadzimy Cię krok po kroku, przez cały proces i po dosłownie kilku minutach Twoje zamówienie będzie złożone i wystarczy tylko czekać na dostawę. Składając zamówienie możesz nie tylko wybrać w ramach jakiej diety będziesz dostawać posiłki. Możesz również wybrać jak duże będą to posiłki, czyli określić ile kalorii dziennie chcesz zjadać. Jeśli nie wiesz jaka ilość kalorii jest właściwa dla Ciebie, to w naszym formularzu znajdziesz kalkulator, który pomoże Ci określić ile kalorii każdego dnia jest odpowiednia dla Ciebie. Wybierasz przez ile dni chcesz dostawać swoje posiłki, możesz też wybrać konkretne dni tygodnia, np. bez weekendów, lub nie zamawiać na dni kiedy jesteś w delegacji czy na urlopie. 

Odzyskaj czas, którego wciąż Ci brakuje na inne obowiązki, a co ważniejsze na przyjemności i swoje pasje. Dzięki diecie pudełkowej zyskujesz coś bezcennego, o czym mówi się, że nie da się tego kupić, a mianowicie czas. Wybór cateringu dietetycznego Gołaszyn, zamiast codziennego samodzielnego przygotowywania posiłków to oszczędność czasu na wielu etapach, które są niezbędne, aby jedzenie pojawiło się na Twoim talerzu.

Gotowanie dla niektórych to przyjemność, dla innych przykry obowiązek, a wystarczy wybrać catering dietetyczny w Gołaszynie

No i teraz proces, który każdego dnia zajmuje najwięcej – czyli samo gotowanie. Jeśli mieszkasz w Gołaszynie catering dietetyczny możesz dostawać codziennie prosto pod swoje drzwi. Każde danie to osobne pudełko, które wystarczy otworzyć i zjeść od razu. Część dań (zwłaszcza obiadowych) powinno się oczywiście jeść na ciepło. Chcąc jeść różnorodne, odpowiednie zbilansowane w składniki odżywcze posiłki, trzeba też poświęcić trochę czasu na szukanie przepisów. Zwłaszcza, jeśli w kuchni nie czujesz się jak ryba w wodzie. Jeśli nie masz dużego doświadczenia w gotowaniu, to ryzykujesz, że pomimo włożenia w gotowanie dużo wysiłku, efekt końcowy wcale nie będzie zadowalający. Najgorzej, co zdarza się dość często mało doświadczonym kucharzom, przypalisz potrawę w trakcie gotowania. Nie dość, że Twój obiad właśnie się zmarnował i ląduje w koszu, to musisz szorować garnki i patelnie, a pozbycie się z mieszkania zapachu spalenizny wcale nie trwa krótko.

Zamawiam dietę!

Wybierając dietę pudełkową Gołaszyn nie musisz codziennie biegać po sklepach

Pomyśl ile w każdym tygodniu tracisz czasu w supermarkecie czy osiedlowych sklepikach, żeby zaopatrzyć swój dom w wszystkie potrzebne produkty spożywcze. Przemierzanie alejek sklepowych, stanie przy kasie, a i tak zawsze zapomnisz jakiś produkt potrzebny do zrobienia obiadu. Jeśli zdecydujesz się na dietę pudełkową Gołaszyn to zakupy będą dla Ciebie wyjątkową rzadkością. Wystarczy wtedy, że kupisz kawę, herbatę i chemię gospodarczą, czyli te produkty, które można spokojnie kupić na zapas i trzymać w domu, żeby zminimalizować ilość wypraw na zakupy. Oprócz tego, że zakupy trzeba przynieść do domu (a zazwyczaj ważą niemało), to nawet jeśli zdecydujesz się zamawiać zakupy online i ktoś dostarczy Ci je do domu, musisz je samodzielnie rozpakować i schować do szafek, poukładać w lodówce. Zazwyczaj kupujemy za dużo, więc dochodzi tu czas potrzebny na posprzątanie lodówki i wyrzucenie wszystkich produktów, które nie nadają się już do spożycia.

Gotowe dania w pudełkach z cateringu dietetycznego Gołaszyn to również mniej sprzątania

Dzięki opakowaniom, których używamy do dań w diecie pudełkowej Gołaszyn, nie musisz przekładać dań do garnków, a potem na talerze. Możesz je swobodnie przygrzewać bezpośrednio, korzystając do tego z kuchenki mikrofalowej. Oszczędzasz więc dużo czasu na zmywaniu brudnych naczyń. Nawet jeśli masz w domu zmywarkę to wiadomo, że naczynia nie wejdą do niej w magiczny sposób same, jak i nie wyjdą z niej. Konieczność codziennego sprzątania kuchni, w której oczywiste jest, że po gotowaniu zrobi się bałagan to dla wielu osób przykry obowiązek. Opakowania po daniach z cateringu dietetycznego Gołaszyn wystarczy wyrzucić do kosza. Oczywiście najlepiej jeśli z myślą o środowisku wyrzucisz je do odpowiedniego pojemnika na surowce nadające się do recyklingu.

Jak widzisz wybór diety pudełkowej w Gołaszynie, to oszczędność czasu nie tylko na gotowaniu, ale też na procesach mu towarzyszących.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj