Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Lubin
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny – dieta pudełkowa Lubin od dietetyków

Nie ma wątpliwości, iż catering dietetyczny Lubin, to jedna z najbardziej wygodnych form żywienia, na jakie tylko można postawić. Wybierają Państwo odpowiednią dla siebie dietę, określają ilość kalorii, otrzymują każdego dnia w pełni zrównoważoną ilość posiłków i gotowe. Czy może być coś bardziej wygodnego? Nasza dieta pudełkowa w miejscowości Lubin i w okolicach, oferuje niezwykle bogaty wachlarz diet, dostosowany do potrzeb i oczekiwań najbardziej nawet wymagających klientów. Nasze propozycje skierowane są zarówno dla osób, które chcą postawić na zdrowe odżywianie, dla ludzi chcących zrzucić zbędne kilogramy, ale i dla chorych borykających się między innymi z chorobami dietozależnymi, dla których odpowiednie dieta to klucz do dalszej satysfakcji i zadowolenia z życia. Jeśli więc najlepszy catering dietetyczny w Lubinie, a ponadto profesjonalna opieka nad klientem przez sztab profesjonalistów, to zapraszamy serdecznie do współpracy.

Różne opcje cateringu dietetycznego dla Lubina

Nie każdy musi umieć czy lubić gotować. Nie oznacza to jednak, że jesteś skazany na jedzenie wciąż tych samych, nudnych i co najważniejsze – kalorycznych posiłków. Ciągłe zamawianie pizzy czy żywienie się w fastfoodach na pewno nie przysłuży się Twojemu zdrowiu. Jeśli zdecydujesz się na dietę pudełkową Lubin masz pewność, że Twoja dieta będzie zbilansowana i zdrowa. Przygotowany przez nas catering dietetyczny to nie tylko smaczne jedzenie każdego dnia. To dieta pudełkowa dla mieszkańców Lubina opracowana przez naszych ekspertów od dietetyki. Pyszne, pełnowartościowe posiłki czekające na Ciebie każdego ranka. Bez martwienia się o to co kupić, czy wyszukany przez Ciebie przepis się uda, a przede wszystkim – bez sprzątania powstałego przy gotowaniu tego całego bałaganu.

Nie wiesz jaki rodzaj diety pudełkowej Lubin wybrać?

To nic, pomożemy Ci w tym. Na naszej stronie znajdziesz opisy dla wszystkich przygotowywanych przez nas diet. Do wyboru masz wiele możliwości – od diety standard po opcje z wykluczeniami takich produktów jak gluten czy laktoza, które nie wszystkim służą. Możesz nawet wypróbować z każdym rokiem coraz popularniejszą wśród osób chcących zredukować masę ciała dietę ketogeniczną. W ketogenicznej diecie pudełkowej Lubin Twoje posiłki są bogate w tłuszcze, a ubogie w węglowodany. Twój organizm dzięki temu skupia się na spalaniu tłuszczu, co prowadzi do redukcji ilości tkanki tłuszczowej w Twoim ciele. Pomożemy Ci wybrać właściwą dla Ciebie dietę oraz odpowiednią dla Ciebie kaloryczność dostarczanych przez nas posiłków. Nawet jeśli zamówisz od razu posiłki na dłuższy czas, możesz w każdej chwili zmienić wybraną dietę oraz ilość kalorii. W ciągu 2 dni roboczych dopasujemy Twoje posiłki do nowych oczekiwań i rozliczymy z Tobą różnicę w cenie wybranej diety. Jeśli zdecydujesz się na opcję droższą, poprosimy Cię o dopłatę, ale jeśli Twój nowy wybór będzie tańszy, to zwrócimy Ci różnicę w cenie. Możesz swobodnie przetestować różne rodzaje cateringu, żeby dobrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Radzimy jednak danie każdemu wyborowi z Lubin catering dietetyczny kilku dni, aby sprawdzić jak się po nim czujesz. Odpowiednia dieta jest ważna zarówno dla Twojego samopoczucia fizycznego, jak i psychicznego. Właściwie dobrana dieta pudełkowa pomoże Ci czuć się lepiej i codziennie osiągać lepsze wyniki zarówno w pracy zawodowej jak i na treningach sportowych. Czując się na co dzień lepiej, będziesz mieć też więcej siły na różne aktywności, na swoje pasje czy czas spędzany wspólnie z rodziną.

Catering dietetyczny Lubin a zdrowie

Twój organizm to skomplikowana machina, która, aby dobrze funkcjonować potrzebuje nie tylko jeść i pić, ale dostawać właściwe i odpowiednie składniki. Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu ważne jest, aby codziennie dostarczać wszystkie niezbędne składniki i dbać o ich właściwe proporcje. W codziennym zabieganiu, pracy i wielu obowiązkach ciężko jest o to dbać. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z cateringu dietetycznego Lubin. Wszystkie przepisy powstają we współpracy świetnych kucharzy i wykwalifikowanych dietetyków, dlatego możesz spokojnie im zaufać i mieć pewność, że decydując się na dietę pudełkową Lubin wybierasz zdrowe posiłki każdego dnia.

Skąd będę wiedzieć czy posiłek z diety pudełkowej Lubin mam przygrzać czy nie?

Każdy dostarczony do Ciebie posiłek ma odpowiednie oznaczenie na opakowaniu. Dzięki temu będziesz wiedzieć czy należy go spożyć bezpośrednio po otwarciu, czy musisz go wcześniej przygrzać. Znajdziesz tam również informacje dotyczące składników, nazwę dania oraz jego kaloryczność.

Jak mogę zamówić dietę pudełkową Lubin?

To proste. Na naszej stronie znajdziesz formularz do zamawiania, który poprowadzi Cię krok po kroku. W trakcie poznasz wszystkie możliwości jakie masz do wyboru, a jeśli będziesz mieć wątpliwość jaki wybór będzie najlepszy dla Ciebie, pomożemy Ci. Najważniejsze, żebyś wybrał opcję najlepszą dla siebie.

Zamawiam dietę!

Ile kosztuje dieta pudełkowa Lubin?

Koszt cateringu dietetycznego Lubin zależy od tego jaki rodzaj diety wybierzesz, jaką kaloryczność, oraz na ile dni zdecydujesz się zamówić dietę. Koszt jednego dnia korzystania z diety może wynieść nawet tylko 49 zł. Weź pod uwagę, że oprócz naszej diety nie musisz przyrządzać żadnych dodatkowych posiłków, ponieważ zapewniamy Ci odpowiednią ilość dań na każdy dzień. Oszczędzasz też również wodę i energię elektryczną potrzebną do przygotowania codziennych posiłków oraz do sprzątania po gotowaniu.

 Nie marnuj żywności wybierając dietę pudełkową Lubin

Decydując się na dietę pudełkową dbasz o ekologię i nie marnowanie żywności. W codziennym gotowaniu praktycznie niemożliwe jest takie zaplanowanie posiłków, aby zużyć w całości kupowane produkty. Do większości dań potrzebujesz tylko części produktów, które kupujesz. My dzięki temu, że gotujemy nasze posiłki dla wielu osób możemy dokładnie wyliczyć ile składników potrzebujemy, przez co ograniczamy do minimum niewykorzystaną w trakcie gotowania żywność.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj