Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Podbrzezie Dolne
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Czy decydując się na catering dietetyczny Podbrzezie Dolne mogę wybrać rodzaj otrzymywanych posiłków?

Oczywiście. Chcąc dostosować się do potrzeb jak największej liczby mieszkańców Podbrzezia Dolnego opracowana przez nas dieta pudełkowa ma wiele wariantów. Od podstawowego wariantu standard po ketogeniczny. Poznaj wszystkie opcje dostępne w cateringu dietetycznym Podbrzezie Dolne. Posiłki skomponowane są z różnorodnych składników, dla których jakość dbamy każdego dnia. Nasi dietetycy zadbali o dostosowanie przepisów do różnych diet, a nasi kucharze dwoją się i troją, aby zaskakiwać codziennie pysznymi posiłkami, które są gotowe do jedzenia (część w wersji na zimno, a część na ciepło po podgrzaniu w kuchence mikrofalowej).

Dieta pudełkowa Podbrzezie Dolne Standard

Dieta Standard w naszym cateringu dietetycznym to wersja bez wykluczeń żadnej z grupy pokarmów, opracowana przez dietetyków, aby zaspokajać wszelkie zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Potrzebujesz diety pudełkowej, bo nie masz czasu i chęci gotować? Wybierz opcję Standard. Masz specjalne wymagania względem posiłków? Możesz wybrać z wielu opcji cateringu dietetycznego dla miasta Podbrzezie Dolne, aby posiłki serwowane pod Twoje drzwi spełniły wszystkie Twoje wymagania.

Catering dietetyczny Podbrzezie Dolne i nasza oferta

Dieta pudełkowa Podbrzezie Dolne w wariancie bez laktozy, pozbawiona jest produktów pochodzących od krowy. Nabiał pochodzenia krowiego może być przyczyną złego samopoczucia. Dyskomfort po spożyciu składników mlecznych może przybierać lżejszą formę lub ostrą – całkowitej nietolerancji laktozy. Produkty z laktozą zastępowane są w tej diecie ich odpowiednikami powstającymi z innego, niż krowie rodzaju mleka, lub produktami podobnymi pochodzenia roślinnego. Na rynku dostępnych coraz więcej takich produktów, choć trzeba sporo poczytać, żeby umieć skomponować z nich pyszne dania. Prościej jest więc zdecydować się na ofertę cateringu dietetycznego Podbrzezie Dolne.

Zamawiam dietę!

Dieta oparta na wykluczeniach – Podbrzezie Dolne

Wykluczenie wybranych grup produktów ze wszystkich jedzonych danego dnia posiłków może być spowodowane koniecznością – ze względu na chorobę lub nietolerancję poszczególnych składników. Można się również zdecydować na to z własnej woli, aby schudnąć, poczuć się lepiej, poprawić zdrowie. Najczęściej z diety wykluczane są gluten, laktoza luz węglowodany. Coraz bardziej popularny staje się również wegetarianizm polegający na wykluczeniu z diety mięsa. Wszystkie te opcje znajdziesz w naszej ofercie cateringu dietetycznego.

Pozostałe diety pudełkowe Podbrzezie Dolne

Opcja diety wegetariańskiej

Polega na wykluczeniu z jadłospisu dla mieszkańców Podbrzezia Dolnego w diecie pudełkowej mięsa i produktów pochodnych. Gwarantujemy, że przygotowane posiłki są w pełni wegetariańskie, dostarczając przy tym odpowiednią ilość wszystkich potrzebnych na co dzień składników odżywczych i mikro- oraz makroelementów. Te, które organizm w diecie standardowej czerpałby z mięsa zastępowane są odpowiednio dobranymi innymi produktami. 

Dieta ketogeniczna – spalaj efektywnie tłuszcz

Catering Podbrzezie Dolne w wersji ketogenicznej polega na dostarczaniu w posiłkach jak największej ilości tłuszczu, przy maksymalnym ograniczeniu węglowodanów. Dzięki tej diecie organizm przestawia się na spalanie tłuszczu. Dieta ketogeniczna ma bardzo dobre rezultaty jeśli Twoim celem jest zmniejszenie masy ciała. 

Dieta Intermittent Fasting

Innego rodzaju dietą, która sprawia, że spalisz tłuszcz i zejdziesz z wagi jest dostępna w Podbrzeziu Dolnym oferta cateringu dietetycznego Intermittent Fasting. Polega ona – w odróżnieniu od innych diet – nie na wykluczeniu poszczególnych produktów lub ich całych grup składników, a na ograniczeniu czasu, w którym dostarczamy do organizmu nowe kalorie. Wariant 16/8 to opcja, w której przez 16 godzin pościmy, pijąc wyłącznie wodę, a w ciągu kolejnych  8 godzin spożywamy wszystkie posiłki danego dnia. Dzięki temu organizm ma czas przestawić się na spalanie zgromadzonych wcześniej zapasów. 

Dieta sportowa

Wzmożony wysiłek fizyczny przy regularnych treningach warto jest uzupełnić o odpowiednią dietę. Nasi specjaliści w opcji cateringu Podbrzezie Dolne przygotują odpowiednie posiłki, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i sportowy styl życia. Zadbają aby Twój organizm, mimo zwiększonego zużycia kalorycznego, miał codziennie dostarczoną odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych. Dodatkowo stosowanie diety pudełkowej Podbrzezie Dolne dla sportowców, wspomaga treningi i pozwala osiągać lepsze rezultaty. 

Jak widzisz specjaliści z catering dietetyczny Podbrzezie Dolne zadbali o to, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie dietę. Możesz też przetestować, która dieta będzie dla Ciebie najlepsza.

Dieta bezglutenowa Podbrzezie Dolne – catering dietetyczny bez glutenu

Gluten zawierają nie tylko produkty, które przychodzą od razu na myśl – jak pieczywo, makarony czy ciasta. Wiele produktów, które wcale nie są takie oczywiste, kiedy wczytamy się w ich skład okazuje się, że zawierają gluten. Wiedziałeś, że gluten znajdziemy w parówkach, szynce czy jogurcie? Wszystko to za sprawą dodawanej do wielu produktów skrobi pszenicznej. Całkowite wykluczenie glutenu z diety wymaga dużego wysiłku i wiedzy, ponieważ trzeba sprawdzać dokładnie wszystkie kupowane produktu oraz kombinować jakie zamienniki wprowadzić do przepisów i nauczyć się gotowania nowych potraw. Można to też zrobić w sposób prostszy, czyli decydując się na dietę pudełkową Podbrzezie Dolne. Wówczas to my zadbamy, aby w Twojej codziennej diecie nie było już glutenu.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj