Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Radocin
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa Radocin?

To rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich mieszkańców Radocina. Catering dietetyczny, który oferujemy, występuje w wielu różnych wariantach, więc każdy może wybrać opcję najbardziej odpowiednią do swoich potrzeb. Możesz zarówno wybierać spośród kilku rodzajów diet, jak i zdecydować jak duże posiłki chcesz jeść każdego dnia (określając w formularzu zamówień ile kalorii dziennie chcesz, abyśmy Ci dostarczali).

Jakie diety mam do wyboru w cateringu dietetycznym Radocin?

Możesz wybierać spośród kilku rodzajów diet. Niezależnie od tego, jaką dietę wybierzesz, w trakcie składania zamówienia możesz również określić produkty, których zwyczajnie nie lubisz, a my nie będziemy ich dodawać do Twoich posiłków. Do wyboru masz dietę standardową, która zapewnia Ci codzienną dawkę wszystkich niezbędnych do zdrowego funkcjonowania składników. Nasi dietetycy dbają, aby posiłki były odpowiednio zbilansowane i zawierały właściwą dla Ciebie ilość witamin i mikroelementów na każdy dzień.

Jakie informacje znajdę na opakowaniach diety pudełkowej Radocin?

Na opakowaniu znajdziesz informacje o rodzaju dania oraz jego nazwę. Dowiesz się również jaka jest kaloryczność każdego posiłku. Chociaż zamawiasz u nas ilość kalorii na cały dzień, to masz informację o tym ile kalorii ma każdy posiłek. Dowiesz się również czy przygotowane przez nas danie możesz zjeść od razu po otwarciu opakowania, czy należy je wcześniej przygrzać. Dania można podgrzewać bezpośrednio w opakowaniu w kuchence mikrofalowej, więc trwa to bardzo krótko i nie generuje dodatkowych naczyń do zmywania. Pudełko nadaje się do recyklingu.

Zamawiam dietę!

A co jeśli nie mogę jeść produktów zawierających gluten lub laktozę?

W ofercie przeznaczonej dla mieszkańców Radocina diety pudełkowej możemy dostarczać posiłki w wariantach bez glutenu, bez laktozy, lub wykluczając obie grupy produktów. To, że nie możesz jeść glutenu czy laktozy nie znaczy, że dieta pudełkowa Radocin nie jest dla Ciebie. To tym bardziej dobre dla Ciebie rozwiązanie na codzienne dbanie o zachowanie odpowiedniej diety. Samodzielne przygotowanie w domu posiłków wykluczających nabiał czy gluten, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej ich kaloryczności oraz właściwości odżywczych to nie lada wyzwanie. Lepiej zdać się na specjalistów i cieszyć dobrym samopoczuciem dzięki diecie pudełkowej Radocin każdego dnia.

Dieta pudełkowa Radocin to przede wszystkim oszczędność czasu

Zastanów się ile tygodniowo czasu zajmuje Ci zrobienie zakupów, przywiezienie – lub, co gorsza – wyniesienie ich na własnych barkach do domu. Stanie w kolejkach do kasy, niepotrzebne nerwy, a potem upchnięcie tego wszystkiego w lodówce i szafkach. Jeśli mieszkasz w Radocinie catering dietetyczny, który od nas otrzymasz pozwoli Ci zrezygnować z robienia zakupów spożywczych. Możesz nie jeść żadnych innych produktów oprócz dostarczanych przez nas posiłków. Ilość kalorii oraz składników odżywczych w naszych posiłkach jest optymalna, aby organizm dobrze funkcjonował przez cały dzień, bez konieczności podjadania dodatkowymi produktami. Dowożona w całym Radocinie dieta pudełkowa pozwoli Ci zrezygnować z wiecznego stania przy garach. Nie dość, że nie musisz gotować, to co ważniejsze – nie musisz sprzątać po tym gotowaniu. Każdy komu zdarza się czasem coś ugotować wie, ile przygotowanie zwykłego posiłku potrafi zrobić bałaganu. Dzięki cateringowi dietetycznemu Radocin, ten problem nie będzie Cię już dotyczył. Po zjedzonym posiłku wystarczy, że wyrzucisz opakowanie (najlepiej do kosza na surowce nadające się do recyklingu) i kuchnia już jest posprzątana. Nie generujesz również mnóstwa opakowań po produktach, resztek po obieraniu owoców i warzyw, czy żywności, której nie zdążysz zjeść w terminie i musisz ją wyrzucić. Dzięki temu nie biegasz co chwile z pełnym workiem na śmieci. Trzymanie w lodówce gotowych posiłków w pudełkach sprawia, że nie musisz sprzątać lodówki.

A co jeśli w trakcie trwania diety pudełkowej Radocin zmienię zdanie co chce jeść?

Nawet jeśli zamówisz posiłki na dłuższy czas, możesz w dowolnym momencie zmienić jaką dietę będziemy dla Ciebie przygotowywać. Możesz też zwiększyć lub zmniejszyć ilość kalorii, które w ciągu dnia chcesz zjadać. Od zgłoszenia nam zmian, potrzebujemy 2 dni roboczych, żeby zmienić dostarczane Ci posiłki i dopasować je do Twoich nowych potrzeb. Jeśli wystąpi różnica w cenie to wyrównamy ją, niezależnie czy niezbędna będzie dopłata, czy to my będziemy mieli zwrócić Ci różnicę, ponieważ zmienisz swój wybór w cateringu dietetycznym Radocin na tańszy wariant. Możesz przetestować różne z dostępnym w naszym cateringu diet i sprawdzić. która z nich najbardziej Ci odpowiada.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj