Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Chocianów
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Chocianów: catering dietetyczny dla ceniących różnorodność

Jeśli jesteś mieszkańcem Chocianowa to koniecznie musisz wypróbować nasz catering dietetyczny. Dieta pudełkowa Chocianów to rozwiązanie wielu Twoich codziennych problemów. Ze względu na dużą różnorodność rodzajów diety pudełkowej Chocianów, jest ona przeznaczona dla wszystkich, ponieważ możesz bez problemu wybrać wariant właściwy dla siebie. Do wyboru oprócz diety standardowej, możesz m. in. wybrać dietę bezglutenową, bez laktozy, ketogeniczną czy wegetariańską. Dla osób chcących zmniejszyć masę ciała popularnymi wariantami dostarczanego na obszarze Chocianowa cateringu dietetycznego jest wariant ketogeniczny lub Intermittent Fasting.

Postaw na ekologię i wybierz catering dietetyczny Chocianów

Jeśli ekologia to temat, który jest Ci bliski to zapewne masz świadomość jak wiele żywności na świecie się marnuje. Każde gospodarstwo domowe wyrzuca produkty, które nadawały się jeszcze do spożycia. Często dzieje się tak ponieważ wszyscy kupujemy za dużo. Do wielu przepisów używasz tylko trochę z zakupionych produktów – np. łyżkę śmietany, a reszta często niewykorzystana, psuje się i musisz ją wyrzucić. Catering pudełkowy przygotowujemy dla wielu osób, nie ma więc obaw, że kupowane produkty zmarnują się. Dodatkowo, skład posiłków wchodzących w skład diety pudełkowej Chocianów jest opracowywany przez dietetyków i specjalistów.

Wykluczenie produktów z diety? Jest na to proste rozwiązanie – catering dietetyczny Chocianów

Nie możesz jeść glutenu, laktozy czy węglowodanów? Zadbaj o siebie i wybierz odpowiednią dla siebie dietę pudełkową. Wykluczenia niektórych grup produktów z diety mogą być związane z alergią, przewlekłymi chorobami czy chęcią przejścia na taki rodzaj diety, która zakłada odpowiednie wykluczenia produktów. Przy niektórych chorobach, jak np. celiakia, nie możesz jeść glutenu lub cierpisz na nietolerancję laktozy. W takich sytuacjach należy wykluczyć z diety wszelkie produkty, które je zawierają. Nie jest to proste przy samodzielnym, codziennym gotowaniu. Tym bardziej jeśli chcesz zachować różnorodność w posiłkach, aby było nie tylko smaczne, ale odpowiadały potrzebom dietetycznym. Przy diecie, która zakłada wykluczenia łatwo popaść w rutynę i jeść w kółko te same posiłki. Stąd dieta pudełkowa przygotowana specjalnie dla diabetyków czy osób z nietolerancją glutenu lub laktozy jest najlepszym rozwiązaniem.

Zamawiam dietę!

Chocianów catering pudełkowy – ratunek dla tych co nie potrafią lub nie chcą gotować

Nawet jeśli lubisz oglądać programy o gotowaniu, nie oznacza, że musisz samodzielnie przygotowywać swoje posiłki. Decydując się na nasz catering dietetyczny dla miasta Chocianów masz zagwarantowane codziennie pyszne, przygotowane przez wykwalifikowanych kucharzy posiłki. 

Rozwiązanie to jest idealne zwłaszcza dla singli, ponieważ bardzo trudno jest ugotować pojedynczą porcję jakiegoś dania. Przez to, chcąc jeść zdrowe, smaczne posiłki skazujesz się na jedzenie przez kilka dni tego samego dania. Nawet jeśli lubisz zupę pomidorową, to jedzona trzeci dzień z rzędu już nie za bardzo Ci smakuje. Jeśli zdecydujesz się na dietę pudełkową Chocianów będziesz otrzymywać codzienne inne pyszne dania prosto pod swoje drzwi.

Ile kosztuje catering dietetyczny w Chocianowie?

Jeśli ktoś wcześniej nie korzystał z takiego rozwiązania może mylnie sądzić, że jest to drogi rodzaj codziennego przygotowywania posiłków. Jeśli jednak policzysz ile przy dzisiejszych cenach jedzenia wydajesz co miesiąc na zakupy, możesz się bardzo zdziwić. Dodając do tego koszty przygotowania –   energię i wodę, które zużywane są do przygotowania posiłków, cena diety pudełkowej Chocianów staje się naprawdę przystępna. Posiłki na cały dzień możesz mieć już za 49 zł dziennie. Pomyśl ile żywności, która kupujesz na co dzień się marnuje i ją wyrzucasz. Korzystając z Chocianów catering nie marnujesz żadnych produktów. Jesz gotowe posiłki w ilości odpowiedniej na dany dzień, a następnego dnia dostajesz nowe dania.

Nie lubisz sprzątać po gotowaniu – wybierz catering dietetyczny Chocianów

Każdy kto zrobił w swoim życiu choćby kanapkę, wie, że gotowanie oznacza bałagan w kuchni. Im bardziej skomplikowana potrawa, tym więcej potem sprzątania oraz znienawidzonego przez wiele osób zmywania naczyń. Oczywiście wiele gospodarstw domowych ma dziś zmywarki, ale niestety naczynia same się do niej nie włożą i nie wyjmą – może kiedyś, kiedy każdy będzie miał w domu robota do sprzątania niczym Rosie z popularnej w Polsce z latach 90-tych bajki Hanna-Barbera – The Jetsons. Jeśli na myśl o sprzątaniu chce Ci się płakać, to dieta pudełkowa Chocianów jest dla Ciebie ratunkiem z opresji. Zamów zbilansowane, smaczne i zdrowe posiłki na cały dzień z dostawą prosto pod Twoje drzwi. Posiłki możesz przechowywać, przygrzewać i jeść bezpośrednio z pudełek, dzięki czemu ograniczysz ilość zmywanych naczyń do minimum. Wyrzucając opakowania po cateringu dietetycznym, pamiętaj, że wszystkie pudełka nadają się do recyklingu, więc wyrzuć je do odpowiedniego kosza i daj im drugie życie.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj