Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Małaszowice
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Dieta pudełkowa Małaszowice pozwoli odpocząć od codziennego gotowania

Catering dietetyczny Małaszowice jest prostą usługą, dzięki której można zamówić zestaw posiłków wraz z dostawą pod same drzwi. Dania z diety pudełkowej są przyrządzone ze świeżych składników i zamknięte szczelnie w opakowaniach, by nie ucierpiały podczas transportu i można było łatwo przewozić je dalej, np. z domu do pracy. Są gotowe do spożycia zarówno na zimno, jak i na ciepło – można je podgrzać w piekarniku, mikrofali czy w garnku. Można je łatwo zabrać ze sobą do pracy czy do szkoły, są pożywne, zdrowe i dobrane tak, by zapewnić codzienną dawkę energii do działania.

Catering dietetyczny Małaszowice: kiedy zamawiać?

Zamawianie diety pudełkowej jest proste, wystarczy na stronie internetowej znaleźć interesującą nas dietę i zamówić ją online. Takie rozwiązanie sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, na przykład kiedy planujemy, że w danym czasie będziemy mieli więcej pracy niż zwykle i chcemy ograniczyć czas potrzebny na gotowanie. Jeśli planujemy jakieś angażujące wydarzenia, remont domu, intensywny weekend z rodziną, albo po prostu będziemy mieć więcej pracy w biurze, gotowe posiłki mogą w tym czasie być prawdziwym wybawieniem. Dieta pudełkowa pozwoli skupić się na tym, co w danym momencie najważniejsze, a przy okazji nie musimy ratować się fast foodami czy mrożonkami, mamy świeże i pełnowartościowe posiłki. Zdarzają się takie okresy, podczas których np. w ciągu dnia jesteśmy w pracy, a po godzinach musimy zaliczyć dodatkowe szkolenia, realizujemy kursy prawa jazdy, opiekujemy się bliskimi – trudno wyrwać chwilę dla siebie, a na to pozwala właśnie catering dietetyczny. Zamiast poświęcać czas na gotowanie, mamy go choć trochę więcej dla siebie.

Małaszowice w obszarze dostawy dla cateringu dietetycznego

Nie wszystkie firmy cateringowe obsługują mniejsze miejscowości czy wsie, często działają tylko na terenie dużych miast, gdzie dieta pudełkowa cieszy się już dużą popularnością. Dlatego szukając rozwiązania dla siebie warto przyjrzeć się firmom działającym na obszarach takich jak Małaszowice, z dwóch prostych powodów. Po pierwsze – oczywiście jeśli jakaś dieta pudełkowa po prostu nie trafia tam, gdzie mieszkamy, to nie możemy skorzystać z oferty i na koniec dnia, po przejrzeniu wszystkich opcji, będziemy jedynie rozczarowani, a po drugie – czasem zdarza nam się wyjechać, czy to na wakacje, czy przy okazji pracy. Wtedy możliwa jest często zmiana adresu, na który dostarczany jest catering dietetyczny. Im większy zasięg dostawy danej firmy, tym większe prawdopodobieństwo, że w takim wypadku uda się dostarczyć jedzenie na adres, pod którym aktualnie przebywamy.

Małaszowice catering: dietetyk czuwa nad Twoim jadłospisem

Ważną zaletą cateringu dietetycznego jest to, że nad przygotowaniem posiłków czuwają eksperci w zakresie żywienia. Po pierwsze, diety występują w różnych konfiguracjach, to znaczy uwzględniają fakt, że są wśród nas wegetarianie (stąd dieta wegetariańska), sportowcy (stąd dieta dla aktywnych fizycznie), osoby borykające się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi (stąd także diety bez glutenu czy bez laktozy). Oprócz tego, dla każdej z tych opcji możemy dobrać kaloryczność, czyli to, ile średnio kalorii będą miały łącznie wszystkie spożywane przez nas w ciągu dnia posiłki. Dzięki temu catering Małaszowice może być świetną opcją zarówno dla mężczyzny, wegetarianina, który potrzebuje w ciągu dnia porcji od 2,5 do nawet 3 tysięcy kalorii, jak i dla kobiety czynnie uprawiającej sport, która potrzebuje ich nieco mniej, ale za to korzysta z diety bezglutenowej. Dobry dobór diety pudełkowej zapewnia, że z jednej strony dostarczymy organizmowi dostatecznej liczby kalorii, by mieć energię do działania i czuć się komfortowo, a z drugiej strony – tych kalorii nie będzie zbyt dużo i nie będą to tzw. puste kalorie, które zwykle tylko przydają nam dodatkowych, zbędnych kilogramów.

Małaszowice dieta pudełkowa – czym się wyróżnia?

Spośród wielu innych rozwiązań, takich jak np. obiady w lokalnej restauracji, jedzenie zamawiane z dowozem czy samodzielne gotowanie, dieta pudełkowa wyróżnia się na kilka sposobów. Po pierwsze: dieta jest niezwykle różnorodna. W codziennym pośpiechu trudno nam co chwila wymyślać nowe przepisy. Lokalne bary i restauracje mają zwykle swój repertuar i sprawdzone dania, które świetnie jest zjeść od czasu do czasu, ale na co dzień mogą się znudzić. Kolejną cechą cateringu dietetycznego jest to, że uwzględnia wszelkie nasze preferencje. Oczywiście kiedy sami gotujemy, też o nich pamiętamy, ale nie można tego wymagać od szefa kuchni w lokalnej restauracji. Każda porcja w diecie pudełkowej jest też dobrana pod kątem kaloryczności, czego trudno oczekiwać od dań gotowych, a przy gotowaniu zwykle nie pamiętamy o dokładnym odmierzeniu składników, a raczej gotujemy na oko. Przede wszystkim jednak dieta pudełkowa jest ze wszystkich najwygodniejsza – gotowy zestaw potraw trafia bezpośrednio pod nasze drzwi, a my mamy czas, by w spokoju rozkoszować się smakiem!

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj