Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Dziadoszyce
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Zadbaj o swoje zdrowie wybierając catering dietetyczny Dziadoszyce

Żyjesz w pośpiechu, jesz byle co, przez co czujesz się źle. Czy wiesz, że właściwa dieta wpływa nie tylko na samopoczucie fizyczne, ale też psychiczne? Dodatkowo, jeśli nie jesz regularnie, wpływa to źle na Twoje codzienne funkcjonowanie oraz wygląd. Możesz przez to mieć kłopoty ze snem, cierpieć na brak koncentracji i ogólne przemęczenie. Zadbaj więc o siebie i wybierz zdrowe, pyszne jedzenie każdego dnia dostarczane przez catering dietetyczny Dziadoszyce wprost pod Twoje drzwi.

Co wiesz o zdrowym żywieniu? Specjaliści z cateringu dietetycznego Dziadoszyce wiedzą wszystko

Każdy wie trochę na temat zdrowego żywienia. Już w szkole dzieci uczą się żeby jeść warzywa i owoce, bo to ważne dla ich rozwoju. Przyjęło się, że zielone to zdrowe. Czy wiesz jednak, które warzywa i owoce odpowiadają za dostarczanie odpowiednich witamin i minerałów? Jak je dobierać i łączyć, aby dostarczyć wszystkie niezbędne dla organizmu do codziennego funkcjonowania składniki? Nasi specjaliści to eksperci w swojej dziedzinie. Zespół stworzony przez kucharzy i dietetyków odpowiada za odpowiednie opracowanie przepisu każdego posiłku w diecie pudełkowej Dziadoszyce. Dbają oni również, aby tak łączyć ze sobą posiłki, żeby każdego dnia dostarczać Ci odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych. 

Nasze posiłki są opracowane przez zespół dietetyków i kucharzy tak, aby dostarczać Ci jak najzdrowsze jedzenie, przy zachowaniu wysokiej jakości i wspaniałego smaku naszych dań. Nie musisz obawiać się monotonii w dostarczanych przez catering dietetyczny Dziadoszyce posiłkach, ponieważ mamy wiele pomysłów na pyszne dania w ramach wszystkich oferowanych przez nas diet.

Jak działa dieta pudełkowa Dziadoszyce?

To bardzo proste. Wystarczy, że przejdziesz przez nasz intuicyjny proces składania zamówienia, w trakcie którego możesz wybrać spośród kilku rodzajów diet, oraz określić ile kalorii dziennie chcesz jeść. Do wyboru masz nie tylko dietę standardową.  Decydujesz na ile dni składasz zamówienie, na im większą liczbę dni zdecydujesz się przy jednym zamówieniu w cateringu dietetycznym Dziadoszyce, tym większy rabat otrzymasz. Po opłaceniu zamówienia pozostaje Ci tylko czekać codziennie rano na nową dawkę pyszności od Dziadoszyce catering.

Zamawiam dietę!

Chcesz schudnąć – wybierz dietę pudełkową Dziadoszyce w wersji slim

Trzymanie odpowiedniej diety to bardzo duże wyzwanie. Przede wszystkim, trzeba wiele się nauczyć na temat kaloryczności poszczególnych produktów. Przygotowując posiłki musisz zwracać uwagę na kaloryczność poszczególnych składników, a także na to jak je łączyć ze sobą, by nie dostarczyć organizmowi jedzenia, które będzie bombą kaloryczną. Nie chodzi tu tylko o to, aby posiłki były przygotowane w dietetyczny sposób, ale też o ważenie i obliczanie ilości kalorii jakie dostarczy każdy dodany do potrawy produkt. Czy wiesz ile kalorii ma choćby zwykła kanapka? A wyobrażasz sobie policzenie tego dla całego obiadu? Decydując się na dostarczaną w Dziadoszycach dietę pudełkową masz to wszystko z głowy. Wystarczy, że wybierzesz ile kalorii w ciągu dnia chcesz spożywać, a to na naszej głowie jest dodawanie tych wszystkich składników tak, aby Tobie dostarczyć dokładnie tę sama liczbę kalorii każdego dnia, dbając przy tym, aby dostarczany catering w Dziadoszycach był równocześnie smaczny i zdrowy.

A co jeśli po kilku dniach będę chciał zmienić rodzaj wybranej diety pudełkowej lub ilość kalorii, które dziennie jem?

Nie ma problemu. Możesz zarówno zmienić dietę jak i ilość kalorii. Możesz też zwiększyć ich ilość w dostarczanych przez nas posiłkach, jak i zmniejszyć. Pamiętaj tylko, że aktualizacja diety wymaga 2 dni roboczych od momentu, w którym nam to zgłosisz. Jeśli wybrana przez Ciebie dieta będzie droższa od wcześniej wybranej, wymagana będzie dopłata, ale jeśli wybierzesz tańszą niż wcześniej opłacona opcja, to oczywiście zwrócimy Ci różnicę. W Dziadoszyce dieta pudełkowa jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Wciąż brakuje Ci czasu? Zdobądź dodatkowe chwile na swoje przyjemności decydując się na catering dietetyczny Dziadoszyce

Codzienne dostarczymy na Twój próg posiłki na cały dzień, dzięki czemu nie musisz się przejmować chodzeniem po sklepach, staniem w kolejce do kasy i stratą czasu. Dodatkowo, nie musisz gotować, ponieważ wszystkie przygotowane przez catering Dziadoszyce posiłki są gotowe do spożycia. Część z nich wystarczy jest gotowa do spożycia od razu, niektóre należy przed jedzeniem podgrzać w kuchence mikrofalowej. Na każdym opakowaniu znajdziesz od nas informację czy ten posiłek z oferowanego przez nas cateringu Dziadoszyce możesz od razu zjeść, czy należy go uprzednio przygrzać. A teraz najlepsze: po zjedzeniu wystarczy wyrzucić opakowanie i gotowe. Nie musisz się martwić o sprzątanie całej kuchni. Możesz zająć się tym, co naprawdę lubisz robić, a na co wiecznie brakuje Ci czasu. Wybierając dietę pudełkową Dziadoszyce zyskujesz codziennie kilka dodatkowych godzin dla siebie.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj