Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Nieciecz
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Witaminy – czym są, oraz jaka jest ich rola w diecie pudełkowej Nieciecz

Witaminy to nierozłączny element codziennej diety każdego z nas. Jaka jest rola poszczególnych witamin w organizmie? Jakie skutki zdrowotne może spowodować ich niedobór? I jak dieta pudełkowa Nieciecz może rozwiązać problemy z dostarczaniem odpowiedniej ilości każdej z ważnych dla organizmu człowieka witamin, tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Catering dietetyczny Nieciecz a witaminy

Witaminy to związki organiczne, niezbędne do przeprowadzenia wielu procesów metabolicznych. Niektóre z nich są produkowane przez organizm człowieka, jednak zazwyczaj w niewystarczających ilościach. Dlatego tak ważna jest ich suplementacja i  przyjmowanie wszystkich witamin wraz z pożywieniem. W skrajnych niedoborach konieczne jest również wsparcie farmakologiczne, które uzupełni braki poszczególnych witamin. To jednak nie będzie konieczne jeśli zadbasz o odpowiednią, bogatą w witaminy dietę. Wybór cateringu dietetycznego Nieciecz to po prostu zdrowy rozsądek. Dzięki naszym posiłkom uchronisz się od niedoborów wszystkich potrzebnych dla Twojego ciała witamin. Możesz nie zdawać sobie sprawy, że witaminy możemy podzielić na te rozpuszczalne w tłuszczach i te rozpuszczalne w wodzie. Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach łączymy w naszych posiłkach właśnie z produktami zawierającymi tłuszcz, ponieważ bez niego Twój organizm nie będzie wstanie przyswoić ich w odpowiedniej ilości. Do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach zaliczamy między innymi witaminy A, D, E i K. Witaminy rozpuszczalne w wodzie to między innymi witaminy z grupy B i C.

Dieta pudełkowa Nieciecz powstaje przy wsparciu dietetyków

Catering dietetyczny Nieciecz został opracowany przez dietetyków w porozumieniu z kucharzami tak, aby każde wychodzące z naszej kuchni danie były odpowiednio bogate w witaminy, a wszystkie posiłki wspólnie dostarczały nie tylko optymalną liczbę kalorii, ale też wszystkie potrzebne witaminy w odpowiednich ilościach. Nasi dietetycy to wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy bardzo dobrze wiedzą ile poszczególnych witamin zawiera jaki produkt. Potrafią też połączyć to, ile w Twoich posiłkach ma być kalorii z tym, aby znalazły się z nich wszystkie ważne dla organizmu witaminy i minerały. Jak również o to, żeby w posiłkach znalazły się właściwe ilości białka, cukru i tłuszczu. Jeśli wybierzesz, którąś z diet wykluczających, które proponujemy naszym klientom, to zadbają oni, żeby pomimo pewnych wykluczeń, Twoje posiłki były odpowiednio skomponowane, zawierały w sobie optymalną dla Ciebie ilość różnych witamin.

Jakie są skutki uboczne niedoboru witamin? Czy dieta pudełkowa Nieciecz może Cię przed tym uchronić?

Awitaminoza, czyli niedostateczna podaż (niedobór) witamin powoduje wystąpienie hipowitaminozy, czyli spożycia danego składnika na niewystarczającym poziomie, który skutkuje wystąpieniem zaburzeń w przebiegu różnych procesów metabolicznych. Jeśli w swojej diecie lub korzystając ze wsparcia suplementów bądź leków zawierających poszczególne witaminy nie dostarczysz odpowiedniej ich ilości, to może doprowadzić to do anemii, zwiększa się ryzyko wystąpienia wielu chorób, czy zaburzeń pracy wielu narządów oraz stanu włosów, skóry, paznokci. Brak odpowiedniej suplementacji witamin może prowadzić do anemii, zwiększenia ryzyka występowania danych jednostek chorobowych, czy zaburzeń pracy narządu wzroku, oraz pogorszenia stanu skóry. Decyzja o wyborze diety pudełkowej Nieciecz to wybór zdrowia i ładnego wyglądu, dzięki odpowiedniej ilości wszystkich witamin w Twoich posiłkach.

Diety wykluczające w cateringu dietetycznym Nieciecz

Na naszej stronie znajdziesz do wyboru kilka diet wykluczających. Polegają one na tym, że Twoje posiłki nie będą zawierały składników, z których zdecydujesz się zrezygnować. Do wyboru masz dietę bezglutenową. Taką, która wyklucza składniki pochodzące od mleka krowiego zawierające laktozę i białko mleka krowiego. Możesz również wybrać opcję, w której wyłączymy z Twoich posiłków w ramach diety pudełkowej Nieciecz zarówno gluten, jak i laktozę. Innym rodzajem diety wykluczającej jest dieta ketogeniczna. Ta dieta wybierana jest zazwyczaj nie z względu na nietolerancje poszczególnych składników, a raczej ze względu na chęć schudnięcia lub po prostu stanu zdrowia. Oczyszczenie organizmu wpływa zbawiennie na objawy wielu chorób. Dieta pudełkowa Nieciecz w wersji ketogenicznej skupia się na przyrządzaniu posiłków głównie z produktów bogatych w tłuszcz. Założeniem tej diety jest równoczesne maksymalne ograniczenie przyjmowanych w posiłkach węglowodanów. Dowiedziono, że dostarczanie do organizmu głównie tłuszczu wpływa na szybsze spalanie zapasów tłuszczu, które mamy nagromadzone w swoim ciele. Dzieje się tak ponieważ ciało otrzymując głównie tłuszcze, przestawia się na ich spalanie. Stosując więc dietę pudełkową Nieciecz można zaobserwować utratę masy ciala. U wielu osób stosujących dietę ketogeniczną zaobserwowano również poprawę wyników badań krwi. Dieta ta jest o tyle wygodna dla osób lubiących sobie zjeść, bo nie oznacza przejścia na bardzo rygorystyczną, niskokaloryczną dietę, przy której osoby przyzwyczajone do jedzenia sporej ilości kalorii czują się głodne i rozdrażnione.

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj