Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Modrzyca
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

1000 – 2500 kcal

Dieta
Niskie IG

1000 – 2000 kcal

Dieta
bezglutenowa

1000 – 2000 kcal

Dieta
wegetariańska

2500 – 3500 kcal

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
1000 – 2000 kcal

Dieta
bez laktozy i glutenu

1200 – 2500 kcal

Dieta
ketogeniczna

1200 – 2000 kcal

Dieta z
Wyborem Menu

1200 – 2000 kcal

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Modrzyca nie tylko od święta

Catering Modrzyca kojarzy się nam często z przyjęciami i wyjątkowymi okolicznościami, wówczas zdarza się nam korzystać z usług cateringu. Jednak dzisiaj catering dietetyczny wygląda już inaczej, a dieta pudełkowa jest coraz popularniejsza. Z tej usługi można korzystać nie tylko od święta, ale też na co dzień, zamawiając przez internet pyszne potrawy, przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni, z dostawą prosto do domu. Catering Modrzyca zmienił się i dziś na terenie Modrzycy, jak wielu innych miast i miejscowości, można zamawiać jedzenie nie tylko podczas rodzinnych imprez, takich jak chrzty czy komunie, ale po prostu spróbować dobrego, smacznego niczym z restauracji, jedzenia na co dzień, bez okazji.

Dieta pudełkowa Modrzyca: czy to się opłaca?

Dieta pudełkowa jest niczym jedzenie codziennie w restauracji z tą różnicą, że restauracja przenosi się do naszego domu. Oczywiście, także codzienne wizyty w restauracjach byłyby sporym wydatkiem w domowym budżecie, ale w tym wypadku catering dietetyczny wypada zdecydowanie lepiej. Posiłki dostarczane każdego dnia do domu wybieramy sami, decydujemy przy tym o kaloryczności diety czy liczbie posiłków, jakie chcemy spożywać. Przykładowo, często zbilansowane diety mające na celu utrzymanie wagi i zdrowe odżywianie będą się składały z pięciu posiłków, a dieta intermittent fasting – tylko z trzech. Dieta pudełkowa zapewnia nam dania na cały dzień, a nie tylko jeden posiłek, a do tego jest wyjątkowo zróżnicowana i pozwala nam skosztować wielu nowych smaków. To dobry sposób na to, by poznać nowe potrawy i rozszerzyć nasz dotychczasowy jadłospis. Nasz organizm na pewno na tym skorzysta, ponieważ dostarczymy mu niezbędnych witamin i minerałów.

Modrzyca catering dietetyczny zapewnia wybór, jakiego oczekujesz

Od skorzystania z oferty cateringu dietetycznego Modrzyca mogą nas odciągnąć obawy, czy na pewno znajdziemy coś dla siebie? Wiele osób na co dzień unika określonych potraw, czasem mamy swoje ulubione smaki i niechętnie próbujemy nowych rzeczy, ale czasem wynika to na przykład z nietolerancji pokarmowych lub konkretnych chorób. Dieta pudełkowa sprawdza się i w takich przypadkach. Dziś dietetycy i kucharze pracujący w firmach cateringowych starają się, by catering dietetyczny sprawdził się także w przypadku osób oczekujących dań tylko wegetariańskich, bez laktozy, bez glutenu, albo mających niski indeks glikemiczny. Podobnie osoby chorujące na Hashimoto mogą odetchnąć z ulgą i wypróbować dietę pudełkową Modrzyca – to może być świetna opcja, dająca im chwilę wytchnienia, zwłaszcza gdy nie mogą, jak ich znajomi w pracy, po prostu wyskoczyć do pobliskiego baru w przerwie, lecz każdego dnia muszą przygotowywać sobie samemu posiłki na cały dzień. W takich wypadkach catering dietetyczny może być prawdziwym wybawieniem, pozwalającym na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, połączonych jeszcze z ciągłym myśleniem o problemach zdrowotnych. To ulga dla ciała i dla ducha.

Modrzyca catering dietetyczny: zdrowie zamknięte w pudełkach

Catering dietetyczny pozwoli nam zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli nie mamy w zwyczaju jadać śniadania, bo wiecznie śpieszymy się do pracy, na uczelnię, zawieźć dzieci do szkoły – gotowy, pyszny posiłek zdecydowanie ułatwi nam znalezienie jednak tych dziesięciu minut na owsiankę z owocami czy chrupkie pieczywo z warzywami i – co ważne – porcją białka. Nasz metabolizm szybciej się rozkręci, a my będziemy się czuć po prostu lepiej. Być może też dieta pudełkowa pomoże nam pamiętać o tym, by jeść regularnie, w takich samych odstępach czasu – to pozwala naszemu organizmowi lepiej radzić sobie z produkcją insuliny i zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę. Świadomość tego, że codziennie rano pod drzwiami czeka paczka z dietą pudełkową na cały dzień pomaga nam też… zmniejszyć stres. Nie musimy co chwila biegać po sklepach spożywczych i stać w kolejkach w supermarkecie, zamiast skupiać się na tym, co dziś na obiad i czy zdążymy go ugotować, możemy więcej czasu poświęcić na inne zajęcia, albo po prostu na relaks.

Dieta pudełkowa Modrzyca i jej faktyczne zastosowanie

Jeszcze kilka lat temu dieta pudełkowa była czymś nowym i korzystały z niej głównie osoby w dużych miastach. Z biegiem czasu jednak zyskała na popularności i dziś zasięg dostaw jest coraz szerszy, znajduje się w nim chociażby właśnie Modrzyca. Catering dietetyczny to opcja, z której coraz łatwiej skorzystać, można ją bardzo łatwo znaleźć w internecie, na stronie WWW wybrać i opłacić zamówienie, a potem już tylko czekać na dostawę. Możemy łatwo zmienić adres wysyłki jedzenia, jeśli na przykład wybieramy się na wakację, albo w pracy musimy stawić się w innym mieście, w ramach delegacji. Dietę pudełkową można zamówić na dowolną liczbę dni, a w jej trakcie można modyfikować zamówienie, na przykład jeśli okaże się, że źle oszacowaliśmy dla siebie kaloryczność i czujemy się nie do końca najedzeni, możemy po kontakcie z biurem obsługi tę kaloryczność zwiększyć (i w drugą stronę). Opcji jest bardzo dużo i każdy znajdzie catering dietetyczny dla siebie!

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj