Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Modrzyca
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Modrzyca nie tylko od święta

Catering Modrzyca kojarzy się nam często z przyjęciami i wyjątkowymi okolicznościami, wówczas zdarza się nam korzystać z usług cateringu. Jednak dzisiaj catering dietetyczny wygląda już inaczej, a dieta pudełkowa jest coraz popularniejsza. Z tej usługi można korzystać nie tylko od święta, ale też na co dzień, zamawiając przez internet pyszne potrawy, przygotowane przez doświadczonych szefów kuchni, z dostawą prosto do domu. Catering Modrzyca zmienił się i dziś na terenie Modrzycy, jak wielu innych miast i miejscowości, można zamawiać jedzenie nie tylko podczas rodzinnych imprez, takich jak chrzty czy komunie, ale po prostu spróbować dobrego, smacznego niczym z restauracji, jedzenia na co dzień, bez okazji.

Dieta pudełkowa Modrzyca: czy to się opłaca?

Dieta pudełkowa jest niczym jedzenie codziennie w restauracji z tą różnicą, że restauracja przenosi się do naszego domu. Oczywiście, także codzienne wizyty w restauracjach byłyby sporym wydatkiem w domowym budżecie, ale w tym wypadku catering dietetyczny wypada zdecydowanie lepiej. Posiłki dostarczane każdego dnia do domu wybieramy sami, decydujemy przy tym o kaloryczności diety czy liczbie posiłków, jakie chcemy spożywać. Przykładowo, często zbilansowane diety mające na celu utrzymanie wagi i zdrowe odżywianie będą się składały z pięciu posiłków, a dieta intermittent fasting – tylko z trzech. Dieta pudełkowa zapewnia nam dania na cały dzień, a nie tylko jeden posiłek, a do tego jest wyjątkowo zróżnicowana i pozwala nam skosztować wielu nowych smaków. To dobry sposób na to, by poznać nowe potrawy i rozszerzyć nasz dotychczasowy jadłospis. Nasz organizm na pewno na tym skorzysta, ponieważ dostarczymy mu niezbędnych witamin i minerałów.

Modrzyca catering dietetyczny zapewnia wybór, jakiego oczekujesz

Od skorzystania z oferty cateringu dietetycznego Modrzyca mogą nas odciągnąć obawy, czy na pewno znajdziemy coś dla siebie? Wiele osób na co dzień unika określonych potraw, czasem mamy swoje ulubione smaki i niechętnie próbujemy nowych rzeczy, ale czasem wynika to na przykład z nietolerancji pokarmowych lub konkretnych chorób. Dieta pudełkowa sprawdza się i w takich przypadkach. Dziś dietetycy i kucharze pracujący w firmach cateringowych starają się, by catering dietetyczny sprawdził się także w przypadku osób oczekujących dań tylko wegetariańskich, bez laktozy, bez glutenu, albo mających niski indeks glikemiczny. Podobnie osoby chorujące na Hashimoto mogą odetchnąć z ulgą i wypróbować dietę pudełkową Modrzyca – to może być świetna opcja, dająca im chwilę wytchnienia, zwłaszcza gdy nie mogą, jak ich znajomi w pracy, po prostu wyskoczyć do pobliskiego baru w przerwie, lecz każdego dnia muszą przygotowywać sobie samemu posiłki na cały dzień. W takich wypadkach catering dietetyczny może być prawdziwym wybawieniem, pozwalającym na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, połączonych jeszcze z ciągłym myśleniem o problemach zdrowotnych. To ulga dla ciała i dla ducha.

Modrzyca catering dietetyczny: zdrowie zamknięte w pudełkach

Catering dietetyczny pozwoli nam zbudować zdrowe nawyki żywieniowe. Jeśli nie mamy w zwyczaju jadać śniadania, bo wiecznie śpieszymy się do pracy, na uczelnię, zawieźć dzieci do szkoły – gotowy, pyszny posiłek zdecydowanie ułatwi nam znalezienie jednak tych dziesięciu minut na owsiankę z owocami czy chrupkie pieczywo z warzywami i – co ważne – porcją białka. Nasz metabolizm szybciej się rozkręci, a my będziemy się czuć po prostu lepiej. Być może też dieta pudełkowa pomoże nam pamiętać o tym, by jeść regularnie, w takich samych odstępach czasu – to pozwala naszemu organizmowi lepiej radzić sobie z produkcją insuliny i zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę. Świadomość tego, że codziennie rano pod drzwiami czeka paczka z dietą pudełkową na cały dzień pomaga nam też… zmniejszyć stres. Nie musimy co chwila biegać po sklepach spożywczych i stać w kolejkach w supermarkecie, zamiast skupiać się na tym, co dziś na obiad i czy zdążymy go ugotować, możemy więcej czasu poświęcić na inne zajęcia, albo po prostu na relaks.

Dieta pudełkowa Modrzyca i jej faktyczne zastosowanie

Jeszcze kilka lat temu dieta pudełkowa była czymś nowym i korzystały z niej głównie osoby w dużych miastach. Z biegiem czasu jednak zyskała na popularności i dziś zasięg dostaw jest coraz szerszy, znajduje się w nim chociażby właśnie Modrzyca. Catering dietetyczny to opcja, z której coraz łatwiej skorzystać, można ją bardzo łatwo znaleźć w internecie, na stronie WWW wybrać i opłacić zamówienie, a potem już tylko czekać na dostawę. Możemy łatwo zmienić adres wysyłki jedzenia, jeśli na przykład wybieramy się na wakację, albo w pracy musimy stawić się w innym mieście, w ramach delegacji. Dietę pudełkową można zamówić na dowolną liczbę dni, a w jej trakcie można modyfikować zamówienie, na przykład jeśli okaże się, że źle oszacowaliśmy dla siebie kaloryczność i czujemy się nie do końca najedzeni, możemy po kontakcie z biurem obsługi tę kaloryczność zwiększyć (i w drugą stronę). Opcji jest bardzo dużo i każdy znajdzie catering dietetyczny dla siebie!

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj