Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Otyń
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Co zyskujesz decydując się na catering dietetyczny Otyń?

Korzyści z wyboru z diety pudełkowej jest bardzo dużo. Decydując się na gotowe do spożycia posiłki dostarczane codziennie wprost pod Twoje drzwi zyskujesz:

 • pyszne jedzenie
 • zbilansowaną dietę
 • różnorodne posiłki
 • posiłki dopasowane do Twoich potrzeb
 • menu opracowane wspólnie przez dietetyków i kucharzy 
 • oszczędność czasu
 • brak nerwów przy staniu w kolejkach do kasy
 • porządek w mieszkaniu
 • koniec z marnowaniem jedzenia

Jak działa Otyń catering dietetyczny?

Żeby zamówić dietę pudełkową Otyń wystarczy, że przejdziesz krok po kroku przez nasz i

intuicyjny formularz zamawiania. W kroku pierwszym musisz tylko wybrać miasto Otyń jako miejsce gdzie Twoje posiłki będą dostarczane. Następnie wybierasz, na jaką dietę pudełkową się decydujesz. Masz do wyboru kilka rodzajów diet:

 • Standardowa – to zbilansowane posiłki bez specjalnych wykluczeń, jak np. gluten czy laktoza. To stworzona przez naszych specjalistów idealna codzienna diet dla osób bez nietolerancji pokarmowych. Możesz oczywiście zgłosić nam dodatkowo jeśli jakiś produktów bardzo nie lubisz, lub masz alergię na konkretny produkt, a nie całą grupę produktów. Catering pudełkowy Otyń zapewni Ci odpowiednią ilość wszystkich witamin i mikroelementów jakie Twój organizm potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Nie musisz uzupełniać diety o żadne dodatkowe produkty. 
 • dieta bez glutenu – to dieta, z której jak sama nazwa wskazuje wykluczone zostały produkty zawierające gluten. Nasi dietetycy i kucharze zadbali o to, aby stworzyć równie smaczne i zdrowe dania, co w diecie pudełkowej Otyń w wersji Standard, eliminując z posiłków gluten i zastępując produkty, które go zawierają innymi. Posiłki te, przygotowywane są z taką dokładnością, że nadają się dla osób chorujących na celiakię i uczulonych na gluten. 
 • dieta pudełkowa bez laktozy Otyń oferuje również wariant wykluczający produkty na bazie mleka krowiego zawierającego laktozę.  
 • catering dietetyczny bez glutenu i laktozy – możesz połączyć oba warianty w cateringu Otyń i wykluczyć z dostarczanych dla Ciebie posiłków zarówno produkty zawierające laktozę, jak i te zawierające gluten. Dzięki temu nie musisz wybierać pomiędzy jedną a drugą dietą. 
 • dieta z niskim IG – to dieta, gdzie zwracamy szczególną uwagę na indeks glikemiczny posiłków, jest ona odpowiednia dla sposób zmagających się z cukrzycą.
 • dieta ketogeniczna – do przygotowania dań w Otyń catering dietetyczny dla osób na diecie ketogenicznej, wykorzystywane są produkty bogate w tłuszcze, a ograniczona jest ilość spożywanych w jej ramach węglowodanów. Dieta pudełkowa Otyń ketogeniczna jest popularna, dla osób, które dzięki naszym posiłkom chcą schudnąć. Dostarczanie organizmowi głównie tłuszczy sprawia, że przestawia się on na ich wzmożone spalanie, dzięki czemu pomimo jedzenia tłuszczu chudniesz. 
 • catering Intermittent Fasting to dieta, w trakcie której jesz tylko 8 godzin dziennie, a pozostałych 16 pościsz. Posiłki w diecie pudełkowej Otyń Intermittent Fasting są przygotowane w odpowiedniej ilości, aby spełniać jej założenia. 
 • wegetariańska – to catering dietetyczny wykluczający z posiłków mięso.

Jak zamawiać catering dietetyczny Otyń?

Następnie określisz przez ile dni chcesz otrzymywać dietę pudełkową. Im większą liczbę dni wskażesz przy jednym zamówieniu, tym większy rabat na każdy dzień od nas otrzymasz. 

W kolejnym kroku zamawiania cateringu, możesz wskazać dodatkowe produkty, które chcesz wyłączyć ze swojego jadłospisu. Jeśli jest coś, czego bardzo nie lubisz, to nie musisz się martwić, że dodamy to do Twoich posiłków. 

Pozostało opłacić zamówienie i wskazać adres, pod który będziemy dostarczali Twoje posiłki z diety pudełkowej Otyń. Wszystkie posiłki są gotowe do spożycia, a na opakowaniach oznaczono czy posiłek sugerujemy spożywać na zimno czy wymaga przed jedzeniem podgrzania w kuchence mikrofalowej (lub w dowolny inny sposób).

To tylko część z możliwych do wyboru diet. Możesz próbować, która z nich będzie najlepsza dla Ciebie lub poradzić się naszych specjalistów z Otyń catering dietetyczny, którzy pomogą Ci wybrać wariant najlepszy dla Ciebie. 

Kolejny krok przy zamawianiu cateringu dietetycznego to wybór ilości kalorii dziennie. Jeśli nie wiesz jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie optymalna to możesz skorzystać z naszego kalkulatora, który w oparciu o podane przez Ciebie parametry wskaże na jaką ilość kalorii posiłkach dostarczanych przez catering Otyń masz się zdecydować.

Czy zamówienie w Otyń catering dietetyczny jest trudne?

Jak widzisz nie. Poprowadzimy Cię za rękę przez cały proces zamawiania, a jeśli w którymkolwiek momencie będziesz mieć pytania lub wątpliwości jaki wybór jest dla Ciebie najlepszy, to nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Możesz śmiało napisać do nas lub zadzwonić, a pomożemy Ci dokonać najlepszego dla Ciebie wyboru w cateringu dietetycznego.

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj