Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa Leszno – FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

1000 – 2500 kcal

Dieta
Niskie IG

1000 – 2000 kcal

Dieta
bezglutenowa

1000 – 2000 kcal

Dieta
wegetariańska

2500 – 3500 kcal

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
1000 – 2000 kcal

Dieta
bez laktozy i glutenu

1200 – 2500 kcal

Dieta
ketogeniczna

1200 – 2000 kcal

Dieta z
Wyborem Menu

1200 – 2000 kcal

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Leszno – Fit Pestka

Jest nam niezmiernie miło zaprosić z tego miejsca każdego z Państwa, kto pragnie postawić na zdrowe, pełnowartościowe odżywianie, bez straty czasu, bez monotonii i nudy na talerzu. Nasz catering to rozwiązania dla osób, które pragną postawić na wygodę i komfort, na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak również i na pełnię zdrowia każdego dnia. Dieta pudełkowa Leszno to doskonale skomponowane menu, które dostarczane jest codziennie pod drzwi klienta. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni jej rodzaj oraz stosowną ilość kalorii, a także wskazać na swoje osobiste preferencje, by odpowiednia dieta została jak najlepiej przygotowana.

Nasz catering dietetyczny obejmuje Leszno, jak również i okolice, docierając wszędzie tam, gdzie tylko potrzebuje tego klient. Naszą firmę tworzy sztab profesjonalistów, którzy kompleksowo dbają o spełnianie potrzeb, oczekiwań i wymagań klientów. Razem z odbiorcami naszych usług przechodzimy wspólne metamorfozy, pomagamy wielu ludziom walczącym z chorobami dieto zależnymi, staramy się pokazać, że można jeść zdrowo, a przy tym smacznie. Jeśli więc należą Państwo do którejkolwiek z tych grup osób, na pewno warto wybrać nasz catering dietetyczny w Lesznie już dziś.

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Leszno – Fit Pestka

Chcąc uzyskać odpowiedź na pytanie – dlaczego nasza firma jest najlepsza, warto skupić się na kilku, jakże istotnych i wartych uwagi kwestiach. Po pierwsze posiadamy najlepszą kadrę pracowników, dzięki której poziom świadczonych przez nas usług jest na naprawdę wysokim poziomie. Po drugie, stawiamy na jakość, a więc każda dieta pudełkowa Leszno jest odpowiednio przemyślana i skomponowana w taki sposób, aby zapewnić klientom wszystko to, co najlepsze. Po trzecie, możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny, a więc nie trzeba płacić wiele, by cieszyć się pełnowartościowym menu na każdy dzień. Po czwarte, dążymy do zaspokojenia potrzeb absolutnie każdego klienta.

W sposób szczególny pragniemy skupić się na osobach, którzy z racji różnego rodzaju chorób, wymagają specjalistycznych diet. Jesteśmy więc dla cukrzyków, osób z otyłością czy ludzi z chorobami układu krążenia. Jeśli w wachlarzu ofertowym nie ma idealnej diety pod konkretnego klienta, tworzymy ją od podstaw, bo dla nas zawsze najważniejszy jest klient. I po piąte, nasz catering dietetyczny w Lesznie sięga coraz dalej i oprócz samej tej miejscowości, swoim zasięgiem obejmuje coraz to większy wokół miasta teren.

Dieta pudełkowa – najlepsza forma odchudzania

Na przestrzeni ostatnich lat dieta pudełkowa Leszno przeszła prawdziwą rewolucję. Jeszcze kilka lat temu korzystała z niej elita, a więc ludzie, których było na nią stać. Dziś catering dietetyczny Leszno dostępny jest dla coraz większego grona odbiorców, co sprawia, że niemal każdy z nas może cieszyć się zdrowiem na talerzu, bez wydawania na to fortuny. Z taką dietą, nie trzeba tracić niepotrzebnie czasu, mając możliwość wykorzystania go w zupełnie inny sposób. Taka dieta pozwala nam przyjmować taką ilość kalorii, jaka jest nam potrzebna, co jest szczególnie istotne podczas redukcji.

Co ważne, dzięki takiej diecie wielu ludzi z chorobami dietozależnymi, może znacząco poprawić jakość i długość swojego życia. Czy można chcieć czegoś więcej?

Odmień swoje życie już dziś

Każda firma cateringowa jest inna i każda może zaoferować nam zupełnie inne rozwiązania. My jesteśmy tutaj dla Państwa i możemy obronić się tylko doskonałym smakiem. Wystarczy raz postawić na naszą dietę pudełkową w Lesznie, by przekonać się, iż uzależnia ona bardziej, niż cokolwiek innego. Ale na takie uzależnienie warto stawiać, prawda?

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj