Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Przyborów
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Często zamawiasz dania na wynos i masz poczucie, że jesz niezdrowo i w kółko to samo?

Pizza może i jest smaczna, ale czy powinniśmy ją jeść każdego dnia? Mamy świadomość, że wiele osób jest dziś mocno zabieganych i trudno wśród wielu zawodowych i domowych obowiązków wygospodarować wystarczającą ilość czasu, żeby przygotować sobie smaczne i zdrowe posiłki na cały dzień. Dla tych właśnie mieszkańców Przyborowa catering dietetyczny to idealne wyjście na każdy dzień. Czas zadbać o siebie i swoją dietę. Zobaczysz jakie to będzie proste z nami.

Twoje zdrowie szwankuje przez brak regularnych posiłków? Dieta pudełkowa to odpowiednie rozwiązanie!

Wiele osób nie je regularnie. Choć każdy słyszał, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, to nie zawsze zdążymy je rano przygotować. Kilka minut dłużej pod kołdrą rano bywa zbyt kuszące, a potem zbierając się do pracy w biegu nie masz już czasu żeby zrobić sobie śniadanie. Jeśli mieszkasz w Przyborowie dieta, która opracowali nasi specjaliści to rozwiązanie, które na pewno poprawi Twoje zdrowie i pomoże w zadbaniu o regularność spożywania posiłków. Jednym z często popełnianych jedzeniowych grzechów jest jedzenie niewiele i byle czego w pracy, a potem po przyjściu do domu “nadrabianie” – czyli rzucanie się na wszystko i w zbyt dużych ilościach. Takie odżywianie sprawia, że czujesz się źle fizycznie i psychicznie oraz powoduje problemy z zachowaniem odpowiedniej masy ciała i ładnej sylwetki.

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobowe gospodarstwo domowe

Jak ugotować jedną porcję zupy? Nie da się. Jeśli więc lubisz zupy, a gotujesz tylko dla siebie to kończy się to tym, że jesz przez kilka dni tą samą zupę. Nawet jeśli bardzo lubisz zupę pomidorową (jarzynową, ogórkową, krem z dyni, czy jakąkolwiek inną), to jedzona trzeci dzień z rzędu już Ci przestaje smakować. Dodatkowo, potrawy przechowywane nawet w lodówce im dłużej trzymamy, tym bardziej zmieniają swój smak. Jeśli mieszkasz w Przyborowie, catering dietetyczny przez nas oferowany to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Koniec z jedzeniem kilka dni pod rząd tego samego obiadu. Dbamy o różnorodność dostarczanych posiłków, dlatego możesz cieszyć się pysznym, innym obiadem każdego dnia i znowu jeść ze smakiem.

Zamawiam dietę!

Czy wiesz jakie powinny proporcje poszczególnych witamin i minerałów w Twojej diecie?

Odpowiednia ilość wszystkich witamin i minerałów w diecie to podstawa dobrego samopoczucia. Nie wystarczy jeść zielone rzeczy, bo “zielone to zdrowe”, albo kiedy sobie przypomnimy złapać jakiś owoc czy warzywo. Aby być właściwą, dieta musi być odpowiednio zbilansowana i dostarczać wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Czy masz świadomość, że aby część witamin została przyswojona przez Twój organizm potrzebujesz tłuszczu? Opracowana przez naszych ekspertów specjalnie dla mieszkańców Przyborowa dieta pudełkowa zapewni Ci wszystkie składniki w odpowiednich proporcjach do tego żeby czuć się dobrze każdego dnia, ale dbać też o zdrowe funkcjonowanie organizmu długofalowo.

Wybierz standardową dietę Przyborów lub jedną z kilku dostępnych w cateringu dietetycznym diet specjalnych

Do wyboru oprócz diety standard nasi dietetycy i kucharze przygotowali też diety specjalne, wśród których znajdziesz dietę dla osób z nietolerancją glutenu czy laktozy, dietę dla sportowców czy diety przygotowane z myślą o osobach chcących schudnąć: ketogeniczna i Intermittent Fasting. Łatwo się domyślić na czym polegają diety oparte na wykluczeniach, jak dieta bez glutenu czy dieta bez laktozy. Ze wszystkich przygotowywanych diecie Ciebie posiłków wykluczamy produkty zawierające dany składnik. Część osób musi wykluczyć dany składnik ze względów medycznych. Niektórzy decydują się na wykluczenie danego produktu z jedzenia, ponieważ na takiej diecie na co dzień odczuwają poprawę samopoczucia, choć nie mają zdiagnozowanej nietolerancji danego składnika. 

Oczywiście catering dietetyczny Przyborów ma również w swojej ofercie dietę wegetariańską, więc jeśli nie jesz mięsa to dla Ciebie również mamy przygotowane pyszne przepisy na wartościowe w składniki odżywcze dania. Samodzielne przygotowanie diety opartej na wykluczeniu wybranej grupy produktów jest dość skomplikowane i wymaga zdobycia wcześniej odpowiedniej wiedzy na temat składników, którymi możemy zastąpić te wykluczone, aby dieta nie straciła na wartości. Jeśli często decydujesz się na aktywność fizyczną w Przyborowie, catering dietetyczny dla sportowców jest właśnie dla Ciebie. To dieta przygotowana z uwzględnieniem specjalnych potrzeb osób, które na co dzień trenują. Dzięki tej diecie uzupełnisz wszystkie niezbędne w organizmie składniki odżywcze oraz będziesz osiągać lepsze wyniki w uprawianej dyscyplinie. Dieta ketogeniczna polega z kolei na zminimalizowaniu dostarczanych w posiłkach węglowodanów przy jednoczesnym dostarczaniu w diecie bardzo dużej ilości tłuszczów. Ciekawe jest to, że jak pokazują badania – organizm kiedy przestawi się na spalanie tłuszczy, to pomimo tego, że dieta składa się głównie z nich, można na niej schudnąć. 

Jeśli nie wiesz, która spośród naszych diet będzie właściwa dla Ciebie to możesz testować różne warianty i przekonać się, który z nich odpowiada Ci najbardziej.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj