Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Kierzkowice
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Posiłki dostarczane pod drzwi – Kierzkowice

Catering dietetyczny czy dieta pudełkowa to opcja nie tylko dla dużych miast – Kierzkowice to też miejsce, na którym możesz mieć dostarczony pod drzwi zestaw pysznych i zdrowych posiłków na cały dzień. Tzw. dieta pudełkowa to popularna usługa, z której korzysta coraz więcej osób. Polega ona na tym, że przez stronę internetową firmy cateringowej (a czasami też przez aplikację) można zamówić zestaw pysznych, zdrowych i różnorodnych posiłków, które zostaną dostarczone prosto na Twój adres. Kiedy rano wstajesz, nie musisz już zastanawiać się, co zjeść na śniadanie, czy zdążysz z przygotowaniem pożywnego posiłku, bo ten czeka już gotowy u Ciebie. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wykorzystać swój czas w inny sposób niż gotowanie czy robienie zakupów.

Wegetariańska dieta pudełkowa Kierzkowice

Jeśli jesteś wegetarianką czy wegetarianinem, a chciałbyś skorzystać z oferty cateringu dietetycznego w Kierzkowicach, też możesz to zrobić. Nie masz czasu na samodzielne gotowanie? W restauracjach dookoła wszędzie tylko dania mięsne? Nie ma problemu, dieta pudełkowa, której dostawy obejmują też Kierzkowice, pozwoli Ci w łatwy sposób zapewnić sobie różnorodne i zbilansowane posiłki na każdy dzień. Same wegetariańskie potrawy, które będą smakować i jednocześnie dostarczą Ci potrzebnych witamin i minerałów. Catering dietetyczny ma to do siebie, że pracują nad nim doświadczeni dietetycy. Potrafią oni tak ułożyć jadłospis, że posiłki nie powtarzają się, wciąż doświadczasz nowych smaków, a jednocześnie możesz cieszyć się wegetariańską dietą i mieć pewność, że jedzenie dostarczy Ci energii na cały dzień. Nie jest łatwo samodzielnie skomponować dietę wegetariańską, ale nasza dieta pudełkowa zapewni Ci odpowiednie, zdrowe i co ważne – różnorodne posiłki.

Kierzkowice dieta pudełkowa dla sportowców

Catering dietetyczny to świetna opcja nie tylko dla tych, którzy chcą schudnąć. Także sportowcy, którzy regularnie ćwiczą i chcą budować większą masę, mogą zamawiać dietę pudełkową w Kierzkowicach. Dietetycy dbają o to, żeby wersja dla osób uprawiających sport miała więcej kalorii, odpowiednio do podejmowanego przez sportowców wysiłku. Jeśli chcesz trenować intensywniej, a brakuje Ci czasu, możesz zdecydować się na catering dietetyczny dostarczany prosto pod Twoje drzwi każdego dnia. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na kolejne treningi. Do tego nie musisz martwić się o to, czy dostarczasz do organizmu wystarczającą ilość białka, czy innych składników odżywczych, nad Twoim jadłospisem czuwają dietetycy, dbający o to, żeby dieta pudełkowa była zróżnicowana i przede wszystkim – smaczna.

Zamawiam dietę!

Catering Kierzkowice rozwiąże problem z dietą bez laktozy i glutenu

Gdy zmagasz się z nietolerancją glutenu czy laktozy wiesz, jak trudne jest zapewnienie sobie zdrowych i smacznych posiłków. Gotowanie czy samo robienie zakupów bywa dużo bardziej problematyczne niż zwykle. Rozwiązaniem może być dieta pudełkowa bez laktozy lub glutenu, dostarczana na obszarze Kierzkowic. Po pierwsze, to gwarancja tego, że posiłki nie zawierają glutenu ani laktozy, więc są całkowicie bezpieczne dla Ciebie i nie będziesz narażony na przykre konsekwencje. Po drugie, catering dietetyczny daje Ci niesamowitą różnorodność smaków, nie musisz już przygotowywać większych porcji jedzenia, by oszczędzić sobie pracy. To częste rozwiązanie, zwłaszcza jeśli pozostali członkowie rodziny nie mają ograniczeń w jedzeniu glutenu czy laktozy, jednak niestety dla Ciebie sprowadza się do powtarzalnych posiłków. W takich sytuacjach dieta pudełkowa jest świetnym rozwiązaniem, Ty i Twoja partnerka/partner nie musicie już gotować oddzielnych posiłków dla dwóch rodzajów diety, po prostu możesz zamówić catering Kierzkowice i cieszyć się dodatkowym czasem spędzonym z rodziną.

Dieta pudełkowa Kierzkowice dla pracujących i podróżujących

Zdrowa i zbilansowana dieta potrafi być prawdziwym wyzwaniem dla osób, które codziennie dojeżdżają do pracy, często podróżują lub mają na sobie bardzo dużo innych obowiązków. Dieta pudełkowa tu też przychodzi z pomocą. Na obszarze Kierzkowic możesz zamówić catering dietetyczny, przygotowany w formie posiłków gotowych do transportu, więc łatwo możesz je ze sobą zabrać do pracy czy w delegację. Na miejscu potrzebujesz tylko kilku minut, by podgrzać je w piekarniku czy mikrofali, a wiele z nich doskonale smakuje też na zimno. Taka dieta pudełkowa to rozwiązanie problemu, gdy pracujesz w miejscu oddalonym od restauracji czy barów. Catering dietetyczny to Twoja własna restauracja, którą zabierasz ze sobą do pracy. Zaledwie kilka minut wystarczy Ci na to, by móc zjeść posiłek taki, jak lubisz – zdrowy i pożywny. Od dziś Kierzkowice mają swoją najlepszą restaurację, wystarczy, że zamówisz nasz catering dietetyczny.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj