Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Nowe Żabno
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Nowe Żabno to ratunek dla zabieganych

Nie masz czasu na codzienne zakupy, gotowanie czy sprzątanie po gotowaniu? Chciałbyś przejść na specjalną dietę, ale nie wiesz jak przygotować właściwe dla jej zachowania posiłki? Dieta pudełkowa dla Nowe Żabno to idealne rozwiązanie Twoich codziennych problemów. Wystarczy wybrać odpowiednią dietę i cieszyć się gotowymi do spożycia, pysznymi, różnorodnymi posiłkami każdego dnia.

Jak działa dieta pudełkowa Nowe Żabno?

Wystarczy, że skorzystasz z naszego prostego konfiguratora zamówień. Pomoże Ci wybrać odpowiednią dietę pudełkową dla siebie. Możesz wybrać na ile dni chcesz zamówić posiłki, jaki to będzie typ diety, jaka ilość kalorii Cię interesuje, czy zgłosić jakich produktów nie chcesz w swoich posiłkach. Do wyboru masz wiele typów diet: standard, low IG, bezglutenową, ketogeniczną, bez laktozy, bez glutenu, bez glutenu i laktozy, INTERMITTENT FASTING, wegetariańska.

Dieta pudełkowa Nowe Żabno – bezglutenowa

Na ten rodzaj diety pudełkowej Nowe Żabno decydują się osoby, które cierpią na nietolerancję glutenu, ale również te osoby, które z różnych powodów zdecydowały się wykluczyć gluten ze swoich posiłków. Część z nich robi to, bo choć nie cierpią na medycznie zdefiniowaną nietolerancją glutenu jak osoby, chore na celiakię, to po spożyciu glutenu czują się ociężałe lub czują, że spowalnia to ich myślenie, czują się zmęczone. Wybór bezglutenowego cateringu Nowe Żabno to dobra decyzja jeśli chcesz schudnąć. Wiele produktów bogatych w gluten przyczynia się do wzrostu masy ciała jak makarony czy białe pieczywo. Produkty te można zastąpić innymi. Wymaga to jednak nauki, jakie produkty należy wybierać. Samodzielne przygotowanie jadłospisu zajmuje wtedy znacznie więcej czasu niż przy zwykłym codziennym gotowaniu. Skomplikowane stają się również zakupy, ponieważ zazwyczaj nawet nie mamy świadomości jak wiele produktów dostępnych w sklepach zawiera gluten, jak np. jogurty zagęszczone skrobią pszeniczną czy nawet wędliny. Jeśli chcesz lub musisz wykluczyć ze swojej diety gluten, wybór diety pudełkowej Nowe Żabno w wersji bezglutenowej bardzo ułatwi Ci to zadanie, bez konieczności zgłębiania wiedzy na temat produktów zawierających gluten. To dobre rozwiązanie i duże ułatwienie również dla tych osób, które chcą spróbować i sprawdzić jak wykluczenie glutenu z diety wpłynie na ich codzienne samopoczucie i funkcjonowanie.

Zamawiam dietę!

Dieta standard w cateringu dietetycznym Nowe Żabno

To zbilansowana dieta dla osób o standardowych potrzebach, bez eliminacji produktów takich jak np. gluten czy laktoza. Nasi specjaliści od diety pudełkowej Nowe Żabno przygotowali odpowiednie przepisy, które dostarczą Ci codziennie właściwą do dobrego funkcjonowania Twojego organizmu ilość witamin i minerałów. W każdym wariancie cateringu Nowe Żabno możesz wybrać jaką ilość kalorii chcesz spożywać jednego dnia. Dzięki temu nawet catering Nowe Żabno w wersji standard może pomóc w odchudzaniu, jeśli wybierzesz mniejszą liczbę kalorii.

Catering pudełkowy Nowe Żabno bez laktozy i bez glutenu

Nie musisz wybierać czy chcesz wykluczyć produkty zawierające gluten czy te z laktozą ze swojej diety. Dieta pudełkowa bez laktozy i glutenu to idealna dieta, dzięki której masz pewność, że wszystkie posiłki będą przygotowane pod Twoje wymagania. Możesz wybrać wariant dietetycznego cateringu Nowe Żabno, w którym nasi dietetycy wykluczyli obie grupy produktów.

Catering dietetyczny Nowe Żabno – Dieta z niskim indeksem glikemicznym – low IG

To dieta, w której posiłki mają obniżony indeks glikemiczny. Na indeks glikemiczny posiłków powinny zwracać uwagę przede wszystkim osoby zmagające się z cukrzycą. Indeks glikemiczny spożywanych posiłków ma znaczenie, nie tylko wśród cukrzyków. IG to wskaźnik, który mówi nam o tym jaki jest poziom glukozy we krwi po 2-3 godzinach od przyjęcia pokarmu. Dlatego na poziom glukozy we krowi powinny zwrócić uwagę także osoby z chorobami serca i układu krwionośnego, a także osoby z nadwagą i otyłością. 

W ofercie cateringu dietetycznego Nowe Żabno znajdziesz również:

Dieta bez laktozy 

Podobnie jak na gluten można mieć również nietolerancję na produkty zawierające laktozę. Ich spożywanie wpływa wtedy na zdrowie i codzienne samopoczucie. Jeśli chcesz sprawdzić jak poczujesz się jeśli wykluczysz laktozę ze swoich posiłków zdecyduj się na catering pudełkowy Nowe Żabno bez laktozy.

Dieta wegetariańska 

Dla większości osób ten rodzaj diety w cateringu dietetycznym Nowe Żabno jest dość jasny. Posiłki wegetariańskie w diecie pudełkowej nie zawierają mięsa.

Dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna jak kiedyś dieta eliminująca gluten, stały się bardzo popularne dziś wśród osób chcących szybko zmniejszyć masę swojego ciała. Wybierając dietę pudełkową Nowe Żabno w wersji ketogenicznej otrzymujesz posiłki, które są bogate w tłuszcze, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ilości zawieranych w sobie węglowodanów. Skład ketogenicznej diety pudełkowej Nowe Żabno to 70% tłuszczu, 20% białka i 10% węglowodanów. Przeciwwskazania do stosowania diety keto: kobiety w ciąży lub karmiące, osoby chore na cukrzycę, osoby z problemami hormonalnymi i schorzeniami nerek, wątroby lub trzustki.

Dieta sport

To wariant cateringu dietetycznego Nowe Żabno dla osób, które są aktywne fizycznie. Właściwe odżywianie przy wysiłku sportowym wpływa na osiągane lepsze wyniki sportowe, wspomaga regenerację mięśni oraz sprzyja zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Dieta Intermittent Fasting

Ilość i rodzaj posiłków w diecie pudełkowej Nowe Żabno w wariancie Intermittent Fasting dostosowana jest do założeń tej diety, czyli jedzenia o określonych porach, po to by zmaksymalizować spalanie tkanki tłuszczowej. Osoby, które decydują się na tą dietę poszczą przez większą część doby i kumulują jedzone posiłki tylko na kilka godzin dziennie. Dieta Intermittent Fasting  pozwala oczyścić organizm oraz przyczynia się do zmniejszenia masy ciała. 

To od Ciebie zależy, na który wariant diety pudełkowej Nowe Żabno się zdecydujesz. Jeśli potrzebujesz naszej porady, którą dietę wybrać – skontaktuj się z nami.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj