Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Chojnów
 – FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Chojnów

Skorzystaj z rewelacyjnych możliwości, jakie oferuje catering pudełkowy Chojnów. Wspólnie z naszym cateringiem dietetycznym zapomnisz o traceniu czasu na przygotowywanie pracochłonnych posiłków. Zapoznaj się z naszą ofertą diety pudełkowej Chojnów i znajdź taką, która odpowiada Twoim preferencjom żywieniowym.

Propozycje diet pudełkowych Chojnów od Fit Pestki.

Słyszysz słowo dieta i zapewne, pierwsze co przychodzi Ci na myśl to odchudzanie i zrzucanie zbędnych kilogramów. Ale czy wiesz, że diety pudełkowe Chojnów to nie tylko diety odchudzające, to także catering pudełkowy, z którym zmienisz swoje codzienne nawyki żywieniowe, ale i wyeliminujesz produkty, których nie możesz spożywać. Poznaj całą naszą rozbudowaną ofertę i wybierz catering dietetyczny, który wspomoże Twoje działania w dążeniu do upragnionego celu. 

Nasza oferta to osiem, specjalnie opracowanych diet pudełkowych Chojnów: niskie Ig, bezglutenowa, wegetariańska, sport, bez laktozy i glutenu, ketogeniczna, z wyborem menu oraz Intermittent Fasting. Zapoznaj się z szczegółową charakterystyką każdej z nich.

Dieta pudełkowa Chojnów bez laktozy i glutenu.

Dieta pudełkowa Chojnów bez laktozy i glutenu, to dieta, w której jak sama nazwa wskazuje, chodzi o całkowite wyeliminowanie produktów, które zawierają w sobie laktozę i gluten. Opcja ta wybierana jest często przez osoby, które zmęczyło już ciągłe sprawdzanie i wyszukiwanie produktów, nie zawierających tych dwóch składników lub przez osoby, które szukają rozwiązania swoich problemów, związanych ze złym samopoczuciem i na krótki okres czasu chcą całkowicie wyeliminować laktozę oraz gluten, aby sprawdzić czy składowe te przyczyniają się do objawów. 

Nie masz pewności, czy catering dietetyczny z którego wykluczony został gluten oraz laktoza jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszą Panią dietetyk i poproś o dopasowanie, odpowiedniej diety pudełkowej, odpowiadającej Twoim preferencjom.

Zamawiam dietę!

Dieta pudełkowa Chojnów sport.

Catering pudełkowy Chojnów sport to dieta pudełkowa idealna dla sportowców oraz osób, u których aktywność fizyczna zajmuje bardzo ważne miejsce w codziennym życiu. Charakteryzuje się ona również tym, iż jest to catering dietetyczny, w którym znajdziemy posiłki z najwyższą kalorycznością, do wyboru na trzech poziomach: 2500 kcal, 3000 kcal lub 3500 kcal. 

Masz problem z dopasowaniem odpowiedniej kaloryczności wybranej diety pudełkowej Chojnów? Skorzystaj z naszego kalkulatora, dzięki któremu idealnie dopasujesz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Aby uzyskać wynik, potrzebujemy od Ciebie kilku podstawowych informacji. Wystarczy, że w formularzu uzupełnisz informacje, dotyczące: płci, wagi, wieku, wzrostu, a także wskażesz poziom lub brak aktywności oraz określisz cel, który chcesz osiągnąć. Nasz kreator, przeanalizuje, wszystkie, podane przez Ciebie dane i poda Ci dostępną kaloryczność.

Dieta pudełkowa Chojnów Intermittent Fasting.

Jest to catering dietetyczny, po który najczęściej sięgają ostatnio, gwiazdy wielkiego formatu oraz celebryci. Dieta ta w ostatnim czasie stała się również niezwykle modna i popularna, a wszystko to za sprawą, efektów, jakie dzięki niej można osiągnąć, jedząc praktycznie wszystko. Jak więc dochodzi to tego, iż osoby stosujące catering dietetyczny Chojnów Intermittent Fasting osiągają tak spektakularne efekty? 

Dieta pudełkowa Intermittent Fasting to dieta znana również pod nazwą okna żywieniowego lub postu przerywanego. I to te dwie inne nazwy, mogą podpowiedzieć nam, co czyni dietę pudełkową Intermittent Fasting tak skuteczną. 

Catering pudełkowy Chojnów w opcji Intermittent Fasting to dieta, w której osoba, stosująca ją, musi przestawić się na specjalny system, tak zwane okno żywieniowe. Mianowicie chodzi o to, iż posiłki spożywamy tylko, przez określony czas, a przez resztę godzin stosujemy post. Czyli przez, na przykład osiem godzin dziennie, możemy spożywać posiłki z cateringu dietetycznego, a przez kolejne szesnaście godzin, musimy stosować post od jakiegokolwiek jedzenia. 

Interesuje Cię jak wyglądają posiłki, które dostarczamy w ramach naszego cateringu pudełkowego Chojnów? Jest to dla Ciebie istotny aspekt, który pomoże Ci w dokonaniu zamówienia, właśnie w naszej firmie? Dla nas to żaden problem. Na każdym polu, zależy nam, aby wszyscy nasi klienci, byli usatysfakcjonowani, oferowaną przez nas obsługą. Dlatego też na naszej stronie internetowej, każdy klient, zainteresowany ofertą naszego cateringu dietetycznego ma możliwość zapoznania się ze zdjęciami, przedstawiającymi nasze dania, znajdujące się w poszczególnych dietach pudełkowych. Na stronie internetowej Fit Pestki znaleźć można, wszystkie opinie, klientów, którzy mieli już przyjemność korzystania z oferty naszego cateringu dietetycznego. Jeżeli jednak, wszystko to, co znajduje się na naszej stronie internetowej, nie jest dla Ciebie wystarczające, zapraszamy Cię także na nasze social media.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj