Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Nowa Sól
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Nowa Sól – kiedy warto się na niego zdecydować?

Dieta pudełkowa Nowa Sól to idealne rozwiązanie dla osób ceniących czas i wygodę oraz dla wszystkich tych, którzy chcą schudnąć lub przybrać na wadze albo po prostu zacząć się zdrowo odżywiać. Oferujemy codzienną dostawę świeżo przygotowanych posiłków o określonej kaloryczności i z wykluczeniem produktów których nie chcesz lub nie możesz jeść.

Jak wybrać odpowiednią dietę pudełkową?

Przede wszystkim musisz określić czy chcesz schudnąć, czy przybrać na wadze. A może po prostu zależy Ci na zmianie nawyków żywieniowych, lub z przyczyn zdrowotnych musisz wykluczyć jakąś grupę produktów? 

Samodzielne komponowanie diety w każdym z wymienionych wyżej przypadków jest trudne. Odmierzanie odpowiednich ilości, szukanie zamienników, układanie jadłospisu tak, aby trzymać się ustalonej liczby kalorii i dostarczyć węglowodanów, białek i tłuszczy w odpowiedniej proporcjach jest sporym wyzwaniem. Catering dietetyczny Nowa Sól to szeroki wybór diet, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. 

Oferujemy m.in:

  • dietę standardową, która bazuje na wszystkich rodzajach produktów. Ty decydujesz natomiast o jej kaloryczności i ewentualnych składnikach, które chcesz wykluczyć, bo nie lubisz ich w swoich posiłkach,
  • dieta bez laktozy, w której nie używamy mleka krowiego zawierającego laktozę,
  • dieta bezglutenowa, w której zastąpiliśmy z najwyższą starannością grupę produktów zawierających gluten innymi w taki sposób, aby dania nie były mniej smaczne czy wartościowe pod względem odżywczym, 
  • dieta pudełkowa wegetariańska dla osób, które chcą z różnych powodów ograniczyć w swojej diecie mięso, ale nadal cieszyć się dobrze zbilansowanymi posiłkami,
  • dietę ketogeniczną, w której zwiększona jest ilość tłuszczu a zmniejszona ilość białek i węglowodanów. Dieta ta jest niezwykle skuteczna i spadek kilogramów jest zauważalny praktycznie od razu, 

catering dietetyczny z niskim indeksem glikemicznym, dedykowany osobom zmagającym się z cukrzycą, gdzie zachowanie odpowiedniej diety jest szczególnie ważne.

Nie wiem ile kalorii wybrać w swojej diecie pudełkowej

Jeśli ciągle zastanawiasz się jaką kaloryczność powinna mieć Twoja dieta aby schudnąć lub przybrać na wadze, możesz skorzystać z porady naszego dietetyka. Uzyskasz od niego wskazówki, którą dietę pudełkową wybrać, jeśli ten temat nadal jest dla Ciebie nowy. A co jeśli po wybraniu diety okaże się, że podana ilość jest dla Ciebie zbyt duża, lub zwiększysz ilość aktywności fizycznej i odczuwasz głód? 

Catering dietetyczny Nowa Sól daje Ci możliwość modyfikacji diety na każdym jej etapie. Nawet jeśli wykupisz dietę standardową 1200 kalorii nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamienić ją np. na dietę bezglutenową 1500 kalorii. Skontaktuj się z nami, a po 2 dniach zmodyfikujemy Twój jadłospis.

Zamawiam dietę!

Kto komponuje i przygotowuje posiłki w cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny Nowa Sól jest stworzony przez dietetyków, aby poszczególne diety były bezpieczne i odpowiednio zbilansowane. Dotyczy to w szczególności diet, w których konieczne jest wyeliminowanie danej grupy produktów i zastąpienie ich innymi. Każdy produkt ma specyficzną zawartość białka, tłuszczy i węglowodanów. Nieumiejętne łączenie produktów może doprowadzić do powstania niedoborów w diecie, a co za tym idzie – pojawienia się ciągłego uczucia zmęczenia, pogorszenia samopoczucia, łamliwości paznokci czy wypadania włosów. Dieta pudełkowa Nowa Sól to posiłki, które są nie tylko smaczne, ale gwarantują, że Twój organizm otrzyma odpowiednią ilość wszystkich składników odżywczych. 

Naszym dietetykom pomagają kucharze, którzy przygotowują potrawy różnorodne, pełne smaku, doprawione w idealny sposób kompozycją ziół i przypraw. Nasza dieta pudełkowa sprawi, że nie będą kusić Cię fast foody i niezdrowe przekąski podjadanie między posiłkami.

Jakie są korzyści płynące z wyboru diety pudełkowej Nowa Sól?

Przede wszystkim masz pewność, że otrzymane posiłki są przygotowane z najwyższą starannością z pomocą dietetyków i kucharzy. Codziennie otrzymujesz 4 lub 5 posiłków z cateringu dietetycznego, gotowych do spożycia w domu, lub zabrania ze sobą, jeśli większość dnia spędzasz poza domem. Pudełka są dokładnie opisane, wiec wiesz, które dania możesz zjeśc od razu, a które wymagają podgrzania. Oszczędzasz czas, który do tej pory zajmowały Ci zakupy i gotowanie. Poznajesz nowe smaki i dania, które nigdy nie znalazły się w Twoim menu z powodu braku dostępności danych produktów lub które były zbyt trudne czy czasochłonne w przygotowaniu.

Sprawdź catering dietetyczny Nowa Sól i przekonaj się, że żadna dieta nie musi być nudna, monotonna i niesmaczna. Ciesz się pysznym jedzeniem, jednocześnie dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Skorzystaj z doświadczenia naszych dietetyków i kucharzy, którzy zadbają aby każdy Twój posiłek był pełen smaku i wartości odżywczych.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj