Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Bolesławiec
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Bolesławiec

Gotowanie nie jest Twoją ulubioną dziedziną? Szukasz rozwiązania, które trwale rozwiąże Twój problem z przygotowywaniem posiłków? Czy kiedykolwiek słyszałeś o cateringu dietetycznym Bolesławiec? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wszystkie szczegółowe informacje, dotyczące diety pudełkowej Bolesławiec.

Catering dietetyczny Bolesławiec – Twoja pomoc w regularności i zmianie nawyków żywieniowych.

W codziennym życiu, często zapominamy o regularności w spożywaniu posiłków. Rano wybiegamy z domu, często spóźnieni do pracy lub do szkoły, nie myśląc nawet o najważniejszym posiłku dnia, jakim jest zdrowe i wartościowe śniadanie. Docierając do docelowego miejsca, pochłaniamy jakąś gotową kanapkę, kupioną gdzieś w barze szybkiej obsługi lub stwierdzamy, że jakoś dotrwamy do obiadu i wtedy coś przekąsimy. Czy wiesz, że Twoje życie nie musi wyglądać w ten sposób? Czy wiesz, że istnieją rozwiązania, które mogą wesprzeć Cię w codziennym życiu? 

Zapoznaj się z ofertą naszego cateringu dietetycznego i przekonaj się jak to rozwiązanie, może polepszyć komfort Twojego życia. Stawiając na naszą dietę pudełkową Bolesławiec już nigdy nie wyjdziesz do pracy lub do szkoły bez śniadania. Ba! Już nigdy nie będzie dotyczył Cię problem jakiegokolwiek posiłku, w ciągu całego dnia, ponieważ Fit Pestka, dostarczy, pod drzwi Twojego mieszkania lub biura kompletny zestaw posiłków całej diety pudełkowej. Wystarczy, że jesteś mieszkańcem powiatów: głogowskiego, polkowickiego, nowosolskiego, lubińskiego oraz Zielona Góra.

Ponadto dla Twojej wygody, każdy nasz posiłek, znajdujący się w diecie pudełkowej Bolesławiec, zapakowany jest w specjalne opakowanie, na którym umieszczona została specjalna etykieta, ze wszystkimi informacjami, na temat znajdującego się w środku dania oraz informacjami, dotyczącymi podgrzewania. Nasze opakowania nadają się również do podgrzewania w nich jedzenia we wszystkich kuchenkach mikrofalowych, więc nie tracisz czasu na szukanie talerzy czy misek.

Diety pudełkowe Bolesławiec inne od konkurencji.

Co wyróżnia nas na tle całej konkurencji wśród innych firm oferujących Bolesławiec catering dietetyczny? Jest kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę. 

Nasza firma, od zawsze, stawia na najlepsze produkty, z których tworzone są nasze diety pudełkowe Bolesławiec. Specjalnie dla naszych klientów, stworzyliśmy małą piekarnię, w której codziennie wypiekamy świeży chleb i bułki, aby doskonale urozmaicać nimi, wszystkie dania, znajdujące się w menu cateringu dietetycznego.

Nasza oferta, to osiem różnych diet, które skutecznie wspomogą osoby: chorujące na cukrzycę, z nietolerancją laktozy i glutenu, ale i osoby szukające niecodziennych rozwiązań, czy też takie które najzwyczajniej w świecie, marzą tylko o tym, żeby schudnąć kilka kilogramów. 

Aby nasz catering dietetyczny był dostępny dla jak największej liczby osób, co jakiś czas na naszych social mediach można dowiedzieć się o specjalnych rabatach, które korzystnie, obniżą wartość całej diety pudełkowej.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, do oferty wprowadziliśmy dietę pudełkową z wyborem menu. Jest to dieta, w której to klient, będzie mógł wybrać, na co ma ochotę spośród kilku dostępnych wariantów.

Zamawiam dietę!

Zalety korzystania z Bolesławiec cateringu dietetycznego.

Główną zaletą cateringu dietetycznego Bolesławiec, o której należy wspomnieć na samym początku, jest z pewnością oszczędność czasu, jaki dotychczas przeznaczaliśmy na: robienie zakupów, stanie w ogromnych kolejkach, szukanie pomysłów na zdrowe i smaczne dania, gotowanie, a także sprzątanie po gotowaniu. 

Warto również zaznaczyć, że wybór diety pudełkowej to również oszczędność naszej gotówki, ponieważ wydajemy nasze pieniądze racjonalnie, na zdrowe i smaczne posiłki, nie kupując w tym samym czasie, niezdrowych i kalorycznych przekąsek. Oszczędność naszych pieniędzy, wynika także, z kosztów, jakie związane były z wyjazdami na zakupy lub dojazdy do barów szybkiej obsługi i innych restauracji.

Ponadto posiłki, wchodzące w skład diety pudełkowej to posiłki, przygotowywane wyłącznie z najwyższych jakościowo produktów, nad ich odpowiednim bilansem, czuwa doświadczony dietetyk, z którym konsultować się można na każdym etapie współpracy z cateringiem dietetycznym.

Dieta pudełkowa Bolesławiec Intermittent Fasting.

Nasi klienci, mają możliwość, wyboru z naszej oferty diety pudełkowej Bolesławiec Intermittent Fasting. Jest to dieta, która powszechnie znana jest także jako post przerywany. Stosując tę dietę, decydujemy się na okno żywieniowe, w którym wyłącznie możemy spożywać posiłki. Poza oknem żywieniowym obowiązuje post. Najczęściej stosuje się zasadę w stosunku 8/16, oznacza to, że przez osiem godzin jemy normalnie, a przez szesnaście godzin stosujemy post. Zaletami tej diety są z pewnością zmniejszone ryzyko podjadania oraz jest to dieta, która nie eliminuje naszych ulubionych dań, ponieważ możemy na niej spożywać praktycznie wszystko.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj