Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Legnica
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny Legnica

Po ciąży marzysz, aby wrócić do swojej dawnej figury? Wprowadziłaś już nawet regularne treningi, ale brakuje Ci do sukcesu, odpowiednio zbilansowanych posiłków? Zapraszamy Cię do świata Fit Pestki – najlepszej taniej diety pudełkowej Legnica. Nasz catering dietetyczny to zdrowe i kolorowe posiłki, które odpowiednio motywują do osiągnięcia każdego wymarzonego celu. Zapoznaj się ze wszystkimi opcjami, jakie oferuje nasz tani catering dietetyczny.

Dieta pudełkowa Legnica w praktyce

Jeżeli myślisz, że Legnica dieta pudełkowa to rozwiązanie, na które Cię nie stać, prawdopodobnie jesteś w błędzie. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i zapoznasz się z zamieszczonym tam, aktualnym cennikiem taniego cateringu dietetycznego Legnica. Nasze ceny za jeden dzień diety pudełkowej zaczynają się już od 49 zł. Ponadto w zależności od ilości dni, w których dostarczana będzie, do zainteresowanego klienta, dana dieta pudełkowa, obowiązują atrakcyjne rabaty. Im więcej dni, tym większy rabat.

Aby sprawdzić, czy stać Cię na naszą tanią dietę pudełkową Legnica, zachęcamy Cię do wykonania prostego testu. Przez tydzień, zapisuj wszystkie wydatki, przeznaczone na Twoje jedzenie. Wliczaj śniadania, obiady, kolacje oraz wszelkie przekąski w ciągu dnia. Na koniec podsumuj wszystkie kwoty. Otrzymany wynik porównaj z naszym cennikiem. 

Ponadto nasza dieta pudełkowa dostarczana jest bezpośrednio pod Twoje drzwi, dzięki czemu nie tracisz czasu, ani pieniędzy na dojazdy na zakupy lub odbiór zamówionych posiłków. 

Ponadto co jakiś czas, nasza marka, oferuje swoim klientom, korzystne kody rabatowe, dzięki którym finalne zamówienie, obniżyć można o nawet 10%. Podpowiadamy, aby aktualnych kodów rabatowych, szukać na naszych mediach społecznościowych.

Wiem co jem, dzięki cateringowi dietetycznemu Legnica.

Nasza marka, stawia wyłącznie na najwyższą jakość produktów, z których przygotowywane są wszelkie posiłki, dostarczane w pakiecie naszych tanich diet pudełkowych Legnica. Stosujemy jedynie zdrowe zamienniki takich produktów jak: cukier i mleko, dzięki czemu w posiłkach naszych diet pudełkowych znajdziesz takie propozycje jak: zdrowa pizza czy zdrowy sernik oraz inne fit słodkości. 

Wybierając nasz catering dietetyczny Legnica masz pewność, że posiłki są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Ciekawostką dla naszych klientów będzie zapewne fakt, iż wszelkie pieczywo, które często znaleźć można w naszej diecie pudełkowej, jest naszym własnoręcznym wyrobem, ponieważ nasza firma posiada swoją własną, mini piekarnie. 

Nie boimy się pokazywać, jak powstają posiłki, znajdujące się w diecie pudełkowej Legnica, dlatego też często na naszym instagramie, pokazujemy proces powstawania posiłków, za pomocą postów lub relacji. Sprawdź wszystkie nasze posty i zobacz jak fantastycznie może wyglądać zdrowa i tania dieta pudełkowa.

Zamawiam dietę!

Co składa się na sukces, osiągnięcia celu zrzucenia zbędnych kilogramów?

Pewnie zastanawiasz się, jakie są składowe, które pozwalają człowiekowi osiągnąć dany sukces. Co potrzebne jest, aby zrzucić nadmiar zbędnych kilogramów. Pierwsza myśl, to zapewne – mniej jeść. Nie jest to do końca prawda. Fit Pestka swoim tanim cateringiem dietetycznym Legnica udowadnia, że można jeść smacznie, kolorowo i osiągać wymarzone efekty, nie odstawiając na zawsze słodyczy czy chociażby pizzy. 

Ale co jeszcze musimy posiadać, oprócz odpowiedniej diety pudełkowej, aby osiągnąć wymarzoną figurę? Ważnym aspektem jest nasza motywacja i upór w dążeniu, do postawionego sobie celu. Dodatkowym atrybutem jest z pewnością aktywność fizyczna. Dobry trening przyniesie nam korzyści fizyczne, ale i pozwoli na zregenerowanie się naszej psychiki po na przykład ciężkim dniu w pracy. 

Skontaktuj się z naszym cateringiem dietetycznym Legnica i poproś o pomoc w doborze odpowiedniej diety oraz jej właściwej kaloryczności. Przekonaj się, że dobra dieta pudełkowa może być bodźcem do wszelkich zmian w Twoim dotychczasowym życiu.

Odpowiednie nawyki żywieniowe, dzięki taniemu cateringowi dietetycznemu Legnica.

Nasz catering dietetyczny Legnica, powstał z myślą, o wszystkich klientach, którzy mają w planach osiągnąć, jakiś wyznaczony sobie cel. Nasze diety pudełkowe to nie tylko diety, które mają na celu pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów i osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Ponieważ nasza tania dieta pudełkowa to również pomocna dłoń, w kierunku osób, mających problemy z nietolerancją różnych produktów, ale i dla osób chorujących na różne choroby, a także dla klientów, którzy w codziennym życiu, zapomnieli jak powinna wyglądać zdrowa i odpowiednia dieta, każdego z nas. Tworząc nasz catering dietetyczny zależało nam na tym, aby każdy klient, który zakończy współpracę z naszym tanim cateringiem dietetycznym, oprócz osiągniętych celów, posiadał również wiedzę na temat zdrowych zamienników niektórych produktów, ale i żeby posiadał chęci zmiany swoich nawyków żywieniowych już na stałe.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj