Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Mirocin Dolny
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta wege
sport + ryba

Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę

Czy istnieje szybki sposób na to żeby schudnąć? Niestety nie, ale dieta pudełkowa Mirocin Dolny na pewno Ci to ułatwi

Na to aby utrzymać prawidłową masę ciała lub ją zmniejszyć wpływ mają przede wszystkim dieta i aktywność fizyczna. Trudno jest jednak utrzymać odpowiednią dietę, zwłaszcza że nie każdy ma czas, wiedzę czy umiejętności by dbać o to, aby była ona odpowiednia. W cateringu dietetycznym Mirocin Dolny masz do wyboru dietę standardową, diety wykluczające, jak np. wegetariańska, bez laktozy czy bezglutenowa, diety specjalne jak ketogeniczna, czy dla sportowców. Możesz także określać ile w ramach diety chcesz przyjmować kalorii.

Dieta pudełkowa Mirocin Dolny a “magiczne” tabletki i herbatki na odchudzanie

Praktycznie w każdym bloku reklamowym widzimy reklamy magicznych suplementów czy herbatek, dzięki którym bez żadnego wysiłku, czy diety można schudnąć. Czy to faktycznie działa? Niestety nie. Oczywiście, po części reklamowanych środków możesz zaobserwować redukcję masy ciała, jednak nie jest to taka utrata wagi, która Cię interesuje. Większość takich środków, aby niejako zmylić konsumenta sprawia, że Twój organizm pozbywa się z organizmu wody. Przez to odnosisz złudne wrażenie,że udało Ci się schudnąć. To tylko krótkotrwały efekt wizualny, który nie utrzyma się na dłuższą metę. Dodatkowo, dłuższe wspomaganie zażywanymi tabletkami, pitymi herbatkami czy stosowanie jakichkolwiek innych magicznych środków na odchudzanie, spowoduje utratę wody w organizmie, a w efekcie – pogorszenie samopoczucia. Jeśli potrwa to dłużej może również spowodować odwodnienie.

Jak możemy poznać odwodnienie?

 • wzmożone pragnienie uczucie pragnienia,   
 • suchość, nie tylko w ustach, ale też oczu                  
 • mocniejsza barwa i zapach moczu
 • zawroty i bóle głowy, osłabienie, senność,
 • wrażenie ściągnięcia i napięcia skóry. 

Dla właściwej kondycji organizmu codziennie należy pić duże ilości wody. Ogólnie przyjmuje się. że dorosła kobieta powinna pić 2 litry wody dziennie, a mężczyzna o pół litra więcej,. Przeliczając to na szklanki, powinno się pić od 8 do 10 szklanek wody dziennie. Jednak tak naprawdę zapotrzebowanie na wodę dla każdej osoby to sprawa bardzo indywidualna. To ile konkretnie Twój organizm potrzebuje codziennie wody, aby móc dobrze funkcjonować, zależy od wielu różnych czynników, nie tylko od płci. Wpływ mają na to m.in. takie czynniki jak wiek, waga, spożywane posiłki, temperatura otoczenia czy styl życia. Dlatego tak ważne jest przyjmowanie zbilansowanej i zdrowej diety, która dostarczy organizmowi potrzebnych witamin i składników mineralnych. Catering dietetyczny Mirocin Dolny to przygotowany przez specjalistów szeroki wybór diet pudełkowych, które są nie tylko zdrowe, ale – co równie ważne – smaczne.

Dieta pudełkowa Mirocin Dolny jako odpowiedź na potrzebne witaminy i składniki odżywcze

Przygotowując samodzielnie posiłki musisz zwracać szczególną uwagę na składniki. To nie tylko wymaga czasu, ale również odpowiedniej, specjalistycznej wiedzy. Na szczęście z pomocą przychodzi catering dietetyczny Mirocin Dolny. Nasze posiłki przygotowane są przy udziale dietetyków i kucharzy, zwracamy uwagę, aby każda dieta pudełkowa – niezależnie czy wykluczająca (jak dieta bezglutenowa, bez laktozy, wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej) czy w wersji standardowej dostarczała w odpowiednich ilościach potrzebnych Ci witamin i minerałów. Dzięki temu masz pewność, że posiłki są zarówno smaczne jak i zdrowe.

Zamawiam dietę!

Odpowiednie nawodnienie organizmu – Catering dietetyczny Mirocin Dolny

Niektóre osoby są bardziej niż inne na odwodnienie i muszą przykładać jeszcze większą uwagę do ilości spożywanej wody. Do osób najbardziej narażonych na odwodnienie zaliczamy:

 • osoby starsze
 • dzieci
 • chorujący na choroby przewlekłe jak cukrzyca czy choroba nerek
 • zmagający się z infekcją, której towarzyszy podwyższona temperatura 
 • cierpiący na biegunkę lub wymioty
 • narażeni na wysoką temperaturę otoczenia lub długie przebywanie na słońcu

Nie musimy pić wyłącznie czystej wody. Można ją dostarczać również poprzez inne napoje, gdzie najczęstsze to herbata, kawa i gazowane napoje słodzone. Należy zachować umiar przy piciu tych ostatnich i mieć świadomość, że im więcej napój ma cukru, tym gorzej gasi pragnienie. Razem z napojami słodzonymi dostarczamy dość dużą ilość tzw. pustych kalorii, czy tych, które nie dostarczają równocześnie składników odżywczych. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się przejść na dietę pudełkową Mirocin Dolny czy nie, zwróć uwagę na to ile i co pijesz każdego dnia. Jeśli masz problem z przyjmowaniem odpowiedniej ilości płynów, to na początek zapisuj każdą wypitą szklankę. Istnieją również aplikacje, które pomagają o tym pamiętać. 

Warto pamiętać, że wodę do organizmu dostarczamy nie tylko poprzez jej picie, ale również jako składnik w spożywanych posiłkach. W wodę bogate są np. soki, mleko, zupy. Wiele owoców i warzyw, zwłaszcza w postaci surowej składa się w dużej ilości z wody. Za to mało wody jest np w kaszach czy makaronach, choć jej ilość rośnie po ugotowaniu tych produktów. Przygotowując dla Ciebie dania w cateringu dietetycznym Mirocin Dolny mamy to na uwadze.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj