Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Nowe Miasteczko
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Dieta pudełkowa Nowe Miasteczko: zdrowe żywienie i szczupła sylwetka

Do korzystania z cateringu dietetycznego najczęściej skłaniają nas troska o zdrowie i pragnienie osiągnięcia idealnej, szczupłej sylwetki. Do tego, by mieć świetną figurę, potrzebne są oczywiście ćwiczenia, a także konsekwencja w działaniu, natomiast kluczem jest zdrowa i zbilansowana dieta. Jeśli chcemy się dobrze czuć ze sobą, przede wszystkim powinniśmy zadbać o zdrowie, a wtedy szczupła sylwetka będzie tylko miłym dodatkiem. Zmniejszenie kaloryczności posiłków bez myślenia o tym, ile energii jest nam potrzebne, by cały dzień być na nogach, może być prostą drogą do ciągłego poczucia zmęczenia, podjadania wieczorami, a na końcu – do efektu jojo. Zamiast tego warto postawić na pyszne, komponowane przez ekspertów posiłki, zapewniające wszystkie najważniejsze składniki odżywcze w dobrych proporcjach. Do tego dużo picia wody w ciągu dnia i między posiłkami z diety pudełkowej – to już będzie pierwszym krokiem do tego, by poczuć się świetnie w swoim ciele, pozbyć się ciężkości i poprawić metabolizm. Dalej będzie już tylko łatwiej!

Nowe Miasteczko catering dietetyczny: na czym to polega?

Catering dietetyczny ma na celu zapewnić Ci codziennie zestaw zdrowych, zbilansowanych posiłków, przygotowanych ze świeżych składników, specjalnie z myślą o Twoich potrzebach. Popularna nazwa, dieta pudełkowa, wzięła się stąd, że prosto pod Twoje drzwi trafia zestaw pudełek z posiłkami, które możesz zjeść na ciepło lub na zimno, w określonych porach dnia. Jedzenie jest szczelnie zapakowane, aby zabezpieczyć je w transporcie, a poza tym dzięki temu dłużej zachowuje świeżość. Każdego ranka masz przed sobą zestaw dań, rano możesz zjeść śniadanie przed wyjściem do pracy i nie musisz się martwić tym, ile czasu zajęłoby Ci jego przygotowanie. Pozostałe posiłki z diety pudełkowej Nowe Miasteczko możesz zabrać ze sobą do pracy i w przerwie je zjeść, bez konieczności biegania do pobliskiego baru czy zadowalania się tylko kanapkami. W domu za to masz więcej czasu dla rodziny, którego nie musisz spędzać na zakupach w supermarketach czy na staniu w korkach podczas dojazdu do nich.

Catering dietetyczny nie tylko dla tych na diecie

W powszechnym przekonaniu catering dietetyczny kojarzy się z dietą, w której chcemy się pozbyć kilogramów, tymczasem dla wielu osób ważne jest, by się ich nie pozbywać. Osoby bardzo aktywne w sporcie często wcale nie chcą “schodzić z masy”, a raczej utrzymać ją, albo nawet podnieść, by móc budować mięśnie. W takim przypadku nie pilnujemy tego, by nie przekroczyć pewnej dawki kalorii, ale by nie zejść poniżej konkretnych wartości. Takie osoby też mogą znaleźć coś dla siebie dzięki diecie pudełkowej Nowe Miasteczko. Wystarczy, że zainteresują się opcją dla aktywnych i zwrócą uwagę na odpowiednią kaloryczność diety. Dzięki szczelnym opakowaniom, z powodzeniem można zabrać porcję jedzenia ze sobą na siłownię, żeby po udanym treningu uzupełnić to, co spaliliśmy na ćwiczeniach.

Wykluczenia żywieniowe nie są problemem z cateringiem dietetycznym Nowe Miasteczko

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z problemami związanymi z nietolerancją pokarmową. Pytania o wersje bezglutenowe produktów już nie budzą zdziwienia w sklepach, ale też wciąż takich produktów jest ograniczony wybór. Podobnie jest z nietolerancją laktozy, coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że ich problemy żołądkowe wynikają właśnie z tego. Dlatego też catering dietetyczny Nowe Miasteczko bierze pod uwagę potrzeby takich osób. Dieta pudełkowa bez laktozy i bez glutenu to ogromna ulga dla osób walczących na co dzień z różnymi dolegliwościami, wynikającymi z nietolerancji tych składników. W ich przypadku catering dietetyczny jest nie tylko ogromną wygodą, bo nie muszą same gotować, ale jednocześnie odciąża je z obowiązku skrupulatnego sprawdzania każdego kupowanego produktu, czy przypadkiem nie znajduje się w nim gluten czy laktoza.

Dieta pudełkowa Nowe Miasteczko dla całej rodziny

Jeśli Twoja druga połówka lubi zupełnie inne smaki niż Ty, wcale nie musicie ciągle chodzić na kompromisy, ani gotować obiadu w kilku oddzielnych garnkach. Catering dietetyczny Nowe Miasteczko daje Ci możliwość zamówienia sobie i partnerce czy partnerowi zdrowych i smacznych posiłków na cały dzień. Każde z Was może próbować nowych smaków, a jeśli jedno z Was nie je mięsa, a drugie uwielbia pieczyste, nie musicie już się zastanawiać, jak połączyć to w całość. Każde z Was może zamówić swoje ulubione smaki w postaci diety pudełkowej Nowe Miasteczko. Dzięki temu wciąż możecie jadać razem romantyczne kolacje czy pyszne obiady, ale wcale już nie musicie jeść tego samego, ani poświęcać dwa razy więcej czasu na gotowanie. To także idealne rozwiązanie dla tych osób, które jako jedyne w rodzinie niestety muszą uważać na konkretne składniki (jak laktoza czy gluten). W niektórych przypadkach zamówienie diety pudełkowej dla takiego domownika będzie prawdziwym ułatwieniem dla osób przygotowujących codzienne posiłki dla całej rodziny.

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj