O nas

Witamy w Fit Pestce

Pracując w poradni dietetycznej z czasem zrozumiałam, że chciałabym nie tylko układać swoim podopiecznym plany żywieniowe, ale i zaopatrywać ich w zdrowe, smaczne i sprawdzone posiłki. Zorganizować wszystko w taki sposób, by klient mógł przy mojej pomocy możliwie jak najbardziej zmaksymalizować korzyści płynące z diety pudełkowej, ciesząc się przy tym zaoszczędzonym czasem. Tak powstał pomysł by w 2017 roku przekuć wieloletnie, specjalistyczne doświadczenie, wiedzę oraz pasję związaną z gotowaniem w pomoc innym na szeroką skalę. Naszą misją stało się uświadamianie społeczeństwa w kwestiach dot. istoty zdrowego odżywiania oraz siły jego wpływu na szeroko rozumiane samopoczucie i ogólną wydolność organizmu.

Zamów swoją dietę bez wychodzenia
z domu!

Zamów swoją dietę!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta
bez laktozy i glutenu

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Catering dietetyczny dla każdego

Każdy z nas jest inny, każdy boryka się z innymi przypadłościami czy chorobami. To, co dla jednego okaże się być idealnym wyborem, dla kogoś innego będzie zupełnie nietrafione. Nasz catering dietetyczny z Głogowa oferuje między innymi dietę z niskim indeksem glikemicznym, dietę bezglutenową, wegetariańską, sportową, a także dietę bez laktozy i bardzo popularną w ostatnim czasie dietę pudełkową ketogeniczną. Wartym uwagi jest fakt, iż dodatkowo wszystko można ustalić indywidualnie, tak, aby otrzymać dietę skrojoną na miarę potrzeb klienta, taką, która okaże się być pomocną w leczeniu chorób dietozależnych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj