Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Siedlisko
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Dieta pudełkowa Siedlisko: czym jest, jak zamówić, ile kosztuje?

To wyjątkowa oferta przygotowana dla mieszkańców Siedliska. Codziennie rano dostarczamy pyszne i świeże posiłki prosto pod Twoje drzwi. Każdego dnia będziesz mógł cieszyć się zdrowymi, a przede wszystkim smacznymi daniami przygotowanymi przez naszych kucharzy oraz dietetyków. Koniec z monotonnym jedzeniem.

Czy catering dietetyczny Siedlisko jest przeznaczony dla mnie?

Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta diety pudełkowej była dostosowana do wymagań wszystkich mieszkańców Siedliska. Do wyboru masz nie tylko dietę standardową. również opcję wegetariańską, bez glutenu lub laktozy. Diety o zróżnicowanej kaloryczności czy dietę ketogeniczną. Tylko od Ciebie i Twoich upodobań zależy na którą opcję się zdecydujesz.

Czy dieta pudełkowa Siedlisko nie wpływa negatywnie na środowisko oraz nie zwiększa ilości plastikowych odpadów?

Tworząc nasz catering dietetyczny nie zapominamy o środowisku i ekologii. Pudełka w których dostarczamy posiłki nadają się do recyklingu. Wybierając dietę pudełkową zapobiegasz również marnowaniu żywności. Przy samodzielnym przygotowywaniu posiłków nie ma możliwości, aby wykorzystać w 100% każdy ze składników. Nasz catering przygotowujemy w oparciu o wyliczenia naszych dietetyków. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć jaką ilość produktów będziemy potrzebować, aby nic się nie zmarnowało. Oszczędzamy w ten sposób również zasoby wykorzystywane do ich produkcji czy transportu. Natomiast Ty nie zużywasz prądu czy wody do przygotowywania posiłków i masz więcej wolnego czasu. Zyskujesz kilka godzin czasu dla siebie, które do tej pory zabierało Ci robienie zakupów, gotowanie i sprzątanie po przygotowaniu każdego z dań. Dania z cateringu Siedlisko są od razu gotowe do spożycia. Część z nich wystarczy tylko podgrzać w kuchence mikrofalowej.

Zamawiam dietę!

Jakich posiłków możesz wybierać w diecie pudełkowej Siedlisko?

Możesz wybierać spośród wielu przygotowanych przez nas diet. Każda z nich jest starannie opracowana przez naszych kucharzy we współpracy z dietetykami. Nasze dania oprócz doskonałego smaku są również odpowiednio zbilansowane, tak aby dostarczyć Ci wszystkich niezbędnych witamin i mikroelementów. Dieta pudełkowa Siedlisko jest doskonałym wyborem dla osób, którym zależy aby ich dieta zawierała odpowiednie ilości białka, tłuszczu i węglowodanów. Właściwie ułożona dieta pozwoli nie tylko na zgubienie zbędnych kilogramów, ale również na poprawę ogólnego stanu zdrowia, zwiększenie koncentracji i lepszego samopoczucia. Mając to wszystko na uwadze, przygotowujemy codzienne posiłki w ramach cateringu dietetycznego, pamiętając również o tym,  by posiłki były po prostu smaczne.

W jaki sposób mogę zamówić dla siebie dietę pudełkową Siedlisko?

Zamówienie diety pudełkowej jest niezwykle proste. Nasz formularz zamówień jest bardzo czytelny i intuicyjny. Wybór odpowiedniej diety zajmie Ci tylko kilka chwil. Wystarczy, że zdecydujesz się na konkretną opcję, wskażesz jej kaloryczność. Następnie pozostaje już tylko opłacenie zamówienia i podanie adresu pod który codziennie rano dostarczymy posiłki na cały dzień. 

Jeśli zdecydujesz się np. na wykupienie miesięcznej diety, ale po tygodniu stwierdzisz, że jej kaloryczność jest zbyt wysoka lub niska, bez problemu możesz dokonać jej modyfikacji. Pamiętaj tylko, że aktualizacja diety wymaga 2 dni roboczych od momentu, w którym nam to zgłosisz.

Czy catering dietetyczny Siedlisko pomaga schudnąć

Korzystając z diety pudełkowej możesz zredukować swoją wagę. Jedzenie pięciu smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków pozwoli na zmniejszenie masy ciała bez uczucia głodu. Wystarczy, że wybierzesz dietę pudełkową Siedlisko o obniżonej kaloryczności lub skorzystasz z jednej z diet specjalnych. W naszej ofercie posiadamy np. dietę bezglutenową oraz bardzo popularną ostatnio dietę ketogeniczną. Dieta ketogeniczna polega na zwiększeniu ilości spożywanych tłuszczów i produktów w nich bogatych przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości węglowodanów. Dzięki temu organizm skupia się na spalaniu tkanki tłuszczowej co pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w krótkim czasie. Możesz wybrac również jadłospis zgodny z dietą Intermittent Fasting, która polega na wybraniu tzw. “okna żywieniowego” w ciągu dnia, podczas którego będziesz spożywać wszystkie swoje posiłki. Udowodniono, że jedzenie przez 8 godzin dziennie, a zachowanie postu przez pozostałe 16 godzin pozwala na zredukowanie masy ciała i lepsze funkcjonowanie całego układu pokarmowego.

Co zyskuję wybierając catering dietetyczny Siedlisko?

Decydując się na naszą dietę pudełkową zyskasz wiele korzyści, z których najważniejsze to:

  • smaczne i świeże posiłki każdego dnia
  • różnorodna i odpowiednio zbilansowana dieta
  • posiłki opracowane przez dietetyków
  • odpowiednio skomponowana dieta polepszy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
  • oszczędności czasu 
  • koniec z marnowaniem jedzenia 
  • posiłki gotowe do zabrania ze sobą do pracy czy uczelnię

Sprawdź już dziś te i wiele innych korzyści jeśli wybierzesz nasz catering dietetyczny Siedlisko.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj