Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Podbrzezie Górne
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Czym jest dieta pudełkowa Podbrzezie Górne?

To przygotowana przez nas specjalna oferta dla mieszkańców Podbrzezia Górnego. Codzienne dostawy gotowych posiłków na cały dzień dostarczane codziennie rano prosto pod Twoje drzwi. Ciesz się każdego dnia cateringiem dietetycznym, przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszych wybitnych kucharzy

Dla kogo przeznaczony jest catering dietetyczny Podbrzezie Górne?

Dbamy o to, aby nasza dieta była dostosowana do wymagających potrzeb wszystkich mieszkańców Podbrzezia Górnego. Dlatego w cateringu dietetycznym Podbrzezie Górne masz do wyboru różnego rodzaju diety o różnej kaloryczności posiłków.

Jak dieta pudełkowa Podbrzezie Górne wpływa na środowisko skoro dostarczana jest w plastikowych pudełkach?

Jeśli ekologia to temat, który jest Ci bliski, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Pudełka, w których dostarczamy nasze posiłki w pełni nadają się do recyklingu. Dodatkowo decydując się na dietę pudełkową nie marnujesz żywności. Gotując wiele posiłków na raz, według zaplanowanego jadłospisu nie marnujemy żywności. Gotując samodzielnie w domu jest to praktycznie niemożliwe. Oszczędzasz prąd i wodę potrzebne do przygotowania Twoich posiłków oraz do sprzątania po gotowaniu. Nie marnując żywności oszczędzasz również zasoby wykorzystywane do jej produkcji, transportu i sprzedaży.

Zamawiam dietę!

Jakie posiłki mam do wyboru w diecie pudełkowej Podbrzezie Górne?

Możesz wybierać z wielu przygotowanych przez nas diet. Każda z nich został opracowana przez kucharzy we współpracy z dietetykami tak, aby nasze dania było tak samo smaczne jak i zdrowe. Potrzebujesz zbilansowanej diety, która zadba o Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne i Twoje dobre samopoczucie każdego dnia? Dieta pudełkowa Podbrzezie Górne Standard to wybór w sam raz dla Ciebie. Zapewni Ci to odpowiedni zastrzyk wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Każdy posiłek zawiera odpowiednie dla Ciebie witaminy i mikroelementy. Dbamy o odpowiedni podział pomiędzy dostarczanymi białkami, węglowodanami i tłuszczami, tak aby nasza dieta dawała Ci jak najwięcej.

Dieta pudełkowa Podbrzezie Górne to równocześnie zdrowie i wygoda

Dostarczane przez nas posiłki są gotowe do spożycia. Dzięki specjalnym oznaczeniom będziesz wiedzieć czy posiłek należy zjeść na zimno czy wymaga on wcześniejszego podgrzania. Na posiłkach znajdziesz również informacje o rodzaju posiłku, co to za danie oraz jaka jest jego kaloryczność. W naszym przygotowanym dla Podbrzezia Górnego cateringu dietetycznym możesz nie tylko wybrać jeden z oferowanych przez nas rodzajów diety, możesz również wykluczyć z posiłków produkty, których po prostu nie lubisz. Możesz swobodnie zmieniać wybraną przez siebie dietę na inną oraz zmieniać jej kaloryczność, aby sprawdzić jaki wybór będzie dla Ciebie najlepszy.

Jak szybko mogę schudnąć korzystając z cateringu dietetycznego Podbrzezie Górne?

Oczywiście, że korzystając z diety pudełkowej możesz zredukować swoją wagę. To, że będziesz spożywać 5 posiłków dziennie nie oznacza, że nie możesz schudnąć. Wystarczy, że wybierzesz dietę pudełkową Podbrzezie Górne Standard, ograniczając jej kaloryczność. Możesz również wybrać jedną z dostępnych w cateringu dietetycznym diet specjalnych. Do wyboru masz między innymi dietę bezglutenową. Ograniczenie spożycia glutenu wpływa pozytywnie na zredukowanie wagi. Inną dietą, która przysłuży się odchudzaniu jest dieta ketogeniczna. Dieta ta polega na skoncentrowaniu się w diecie na produktach bogatych w tłuszcz, a ograniczeniu produktów zawierających węglowodany. Dzięki temu Twój organizm skupi się na spalaniu tkanki tłuszczowej. Nasi dietetycy przygotowali również dla Ciebie jadłospis zgodny z dietą Intermittent Fasting. Polega ona na wybraniu określonego okna w trakcie dnia, kiedy będziesz jeść wszystkie swoje posiłki. Dowiedziono, że jeśli będziesz jeść przez 8 godzin dziennie, a przez pozostałych 16 zachowasz post, oczyścisz swój organizm i zredukujesz masę ciała.

Jak mogę zamówić swoją dietę pudełkową Podbrzezie Górne?

To bardzo proste. Wystarczy, że po kolei przejdziesz przez kroki w naszym formularzu zamówień. Formularz jest intuicyjny i pozwoli Ci łatwo i szybko zamówić dietę dla siebie. Wystarczy, że zdecydujesz, którą dietę wybierasz i jaka ma być kaloryczność dostarczanych dla Ciebie posiłków. Pozostaje tylko opłacić zamówienie, podać nam adres dostawy i czekać co rano na zestaw posiłków na cały dzień.

Korzyści z wyboru diety pudełkowej Podbrzezie Górne

Korzyści z wyboru cateringu dietetycznego dla Podbrzezia Górnego jest bardzo dużo. Najważniejsze  z nich to:

  • pyszne posiłki każdego dnia
  • dania dopasowane do Twojej diety
  • zbilansowaną dietę
  • różnorodne posiłki
  • każdy przepis opracowany jest przez dietetyków i kucharzy 
  • nie marnujesz jedzenia, koniec z wyrzucaniem nie zużytych produktów 
  • brak nerwów przy staniu w kolejkach do kasy
  • oszczędność czasu
  • porządek w mieszkaniu

Sprawdź jak zmieni się Twoje życie jeśli zdecydujesz się na nasz catering dietetyczny Podbrzezie Górne.

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj