Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Nowa Sól
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Przykładowe menu

FitPestka Duet-idealny

Przykładowe menu

Dieta
Low IG

Przykładowe menu

Dieta
wegetariańska

Przykładowe menu

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Przykładowe menu

Dieta eliminujaca gluten i nabiał

Przykładowe menu

Dieta
ketogeniczna

Przykładowe menu

Dieta
eliminująca gluten

Przykładowe menu

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Catering dietetyczny, dieta pudełkowa Nowa Sól – Fit Pestka

W dzisiejszym świecie trudno jest stawiać na zdrowe odżywianie przy tak pędzącym trybie życia. Nie mamy czasu na zakupy, nie mamy chwili na przygotowanie posiłków. Istnieją więc w takich sytuacjach dwa wyjścia – jedzenie śmieciowe lub dieta pudełkowa. Nie musimy chyba nikogo przekonywać do tego, co warto wybrać, prawda? Nasza firma cateringowa oferuje najwyższej jakości usługę, jaką jest catering dietetyczny w Nowej Soli i okolicach. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiającą w pełni na zadowolenie swoich klientów. Robimy więc wszystko, co w naszej mocy, aby móc zaoferować odbiorcom naszych usług, jak najwyższej jakości dietę pudełkową, na jaką Ci mogą tylko postawić.

Z tego miejsca pragniemy więc zachęcić Państwa bardzo serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy i do wyboru diety pudełkowej w Nowej Soli i okolicach, w 100% dopasowanej do Państwa potrzeb. Specjalizujemy się w tradycyjnym cateringu, z uwzględnieniem na przykład diety bez laktozy czy bez glutenu, diety ketogenicznej czy z niskim indeksem glikemicznym. Oferujemy również typowe diety sportowe, dopasowane pod względem kalorii i makroskładników pod konkretnych odbiorców. Ponadto, jesteśmy również specjalistami w zakresie diet dla osób z chorobami dieto zależnymi, dopasowując je doskonale pod potrzeby osób chorych. Jeśli więc najlepszy wybór cateringu dietetycznego Nowa Sól, to jak najbardziej Fit Pestka zaprasza Państwa do współpracy.

Przepyszny catering od Fit Pestka

Jesteśmy firmą, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Posiadamy szerokie grono odbiorców, którzy regularnie korzystają z naszych diet pudełkowych w Nowej Soli. Każdy klient jest dla nas ważny i każdego traktujemy w pełni indywidualnie, tak, aby poczuł się przez nas zaopiekowany. Kluczowe znaczenie w kwestii korzyści ma na pewno samo jedzenie. Wybieramy tylko najlepsze składniki, bawimy się smakami i staramy się odchodzić od nudnych i monotonnych potraw. Dzięki nam jedzenie może zarówno doskonale wyglądać, jak również i smakować. Przepyszny catering dietetyczny w Nowej Soli oferowany przez Fit Pestkę, to możliwość dopasowania do siebie diety idealnie pod swoje potrzeby. Można więc wybrać stosowną ilość kalorii, można zdecydować się na uniknięcie w diecie produktów, które wywołują alergię, w końcu można tak skomponować menu, aby wpłynęło ono pozytywnie na zdrowie danej osoby.

Nie ma wątpliwości, iż Fit Pestka to także doskonała opcja dla osób chorych, zmagających się z różnego rodzaju chorobami, stąd też to kolejna duża zaleta naszego cateringu dietetycznego w Nowej Soli. Jeśli więc walczą Państwo z otyłością, cukrzycą typu 2, z osteoporozą, chorobami układu krążenia czy niektórymi z nowotworów, w tej kwestii jesteśmy w stanie zdziałać dla Państwa naprawdę wiele.

Dieta pudełkowa – dlaczego warto?

Jesteśmy pewni, iż dieta pudełkowa to najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, dla ludzi borykających się z nadprogramowymi kilogramami, dla ludzi z chorobami dieto zależnymi. To idealnie skomponowane menu, które można całkowicie dopasować do siebie, zarówno pod względem kalorii, jak również i przyjmowanych makroelementów. Catering dietetyczny w Nowel Soli FitPestka nie ma sobie równych w żadnej kwestii. Pozwala oszczędzić czas, bowiem nie potrzebne są nam wizyty w sklepach i stanie w kolejkach, daje możliwość uzyskania pełnego komfortu, bo nie trzeba codziennie wymyślać posiłków i ich przygotowywać. To także szansa na to, by postawić w pełni na zdrowe jedzenie, bez słodkich dodatków i niezdrowych przekąsek.

Cała dieta pudełkowa w Nowej Soli oferowana przez naszą firmę, jest w pełni przemyślana i tak skomponowana, by dostarczyć każdej z osób niezbędnych składników odżywczych. Taka dieta sprawdza się u każdego, bez względu na to, czy pracuje się w zaciszu domowego kąta, jako kosmetyczka, kierowca autobusu czy trener na siłowni. Pudełka można zabrać ze sobą wszędzie, zawsze stawiając w pełni na 100% zdrową i pełnowartościową dietę.

Zapraszamy do kontaktu!

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, wierząc, iż Fit Pestka jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla Państwa. Oddając siebie w nasze ręce, zadziałamy na Państwa kompleksowo. Oferujemy między innymi dietę pudełkową w Nowej Soli, pomiary, monitoring diety i jej wpływ na zdrowie i osiągane rezultaty. Z nami współpracują najlepsi i my sami oferujemy catering również dla najlepszych, czyli dla Państwa.

Zamawiam dietę!

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj