Czy znasz już dietę Intermittent Fasting, dietę gwiazd Hollywood? Jeśli nie słyszałeś jeszcze o Intermittent Fasting efektach koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z jej charakterystyką oraz naszą ofertą. Odważ się marzyć o spektakularnych Intermittent Fasting efektach, widocznych gołym okiem wraz z Fit Pestką. Podejmij współpracę z naszym cateringiem i zobacz jak wygodnie jest korzystać z naszego cateringu z dietą Intermittent Fasting.

Na czym polega dieta Intermittent Fasting?

Dieta Intermittent Fasting to inaczej post przerywany, w którym najczęściej stosuje się zasadę 16:8. Oznacza to, że osoba poddająca się diecie przez 16 godzin dziennie musi przestrzegać całkowitego postu, a przez następne osiem może konsumować przygotowane posiłki. Godziny mogą być ruchome i można decydować się na różne konfiguracje, na przykład 20:4 lub 18:6. Istnieje także inne rozwiązanie diety Intermittent Fasting, a mianowicie 5:2, w którym post stosuje się przez dwa wybrane dni, a przez pięć spożywa się posiłki. Decyzja o wyborze metody należy do osoby, która chce przejść na dietę Intermittent Fasting. Osoba ta musi wiedzieć na ile pozwala jej determinacja i wytrwałość. 

W Fit Pestce znajdziecie Państwo idealnie dopasowaną, do Państwa potrzeb dietę Intermittent Fasting, o różnym zapotrzebowaniu kalorycznym. Zapotrzebowanie kaloryczne dobrać można za pomocą specjalnego kreatora, który po podaniu tylko kilku potrzebnych informacji, wyliczy wynik. Następnie wystarczy już tylko wybrać ilość dni, na które chcemy wykupić dietę Intermittent Fasting i możemy się cieszyć zakupionym cateringiem, dostarczonym prosto pod drzwi naszego domu. Wszystko załatwiamy za pośrednictwem internetu, nie ruszając się z domu nawet na krok.

Catering dietetyczny przy cukrzycy

Jakie efekty można uzyskać przy stosowaniu diety Intermittent Fasting?

W zależności od długości trwania diety Intermittent Fasting efekty mogą być różne. Wszystko zależy również od osoby, która poddaje się diecie Intermittent Fasting. Od jej uporu i konsekwencji w realizacji wyznaczonego sobie celu. 

Nie mniej jednak, nie bez powodu dieta Intermittent Fasting została najpopularniejszą dietą wśród gwiazd Hollywood. W Polsce dieta Intermittent Fasting również cieszy się sławą, korzystają z niej takie gwiazdy jak chociażby Anna Lewandowska czy aktorka Julia Wieniawa. 

Teraz przyszedł czas, abyś to Ty przekonała się o Intermittent Fasting zaletach i korzyściach stosowania tej diety. Skonsultuj się z naszym dietetykiem i dowiedz się, czy dieta Intermittent Fasting jest dla Ciebie.

Zalety Intermittent Fasting.

Do zalet stosowania diety Intermittent Fasting możemy z pewnością zaliczyć najważniejszą i najbardziej pożądaną zaletę jaką jest poprawa masy ciała, a zarazem uzyskanie wyśnionej figury. Dzięki utracie wagi, poprawie ulegną również wszystkie nasze wyniki badań, a także kondycja skóry, włosów i paznokci. Intermittent Fasting zalety to także mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na cukrzycę typu drugiego oraz zmniejszenie ciśnienia krwi. Zmianie ulegnie również nasze samopoczucie, przestaniemy być senni, będziemy mieli więcej energii do działania, wróci ochota na uprawianie sportu.

Skutki uboczne, jakie mogą wyniknąć po zastosowaniu diety Intermittent Fasting.

Efekty uboczne mogą wystąpić, przy stosowaniu każdej diety, nie tylko diety Intermittent Fasting. Jeżeli osoba chcąca zastosować dietę Intermittent Fasting dobrze się do tego przygotuje to Intermittent Fasting efekty uboczne będą znikome lub nie wynikną wcale. Warto jednak wiedzieć co trzeba zrobić, aby uniknąć Intermittent Fasting efektów ubocznych.

Osoba, która zdecyduje się przejść na dietę Intermittent Fasting, przed tym powinna przejść okres adaptacyjny, a mianowicie zacząć wydłużać przerwy pomiędzy poszczególnymi posiłkami oraz zdecydować o stopniowej eliminacji niektórych posiłków. 

Dobre przygotowanie do rozpoczęcia diety Intermittent Fasting pozwoli na uniknięcie Intermittent Fasting efektów ubocznych takich jak: zawroty głowy, osłabienie, zmęczenie, czy też problemy z koncentracją. 

Nie wystąpienie Intermittent Fasting efektów ubocznych będzie skutkować większą motywacją do realizacji założonych celów diety Intermittent Fasting.

Przeciwwskazania do stosowania diety Intermittent Fasting.

Najważniejsze, aby wiedzieć, że dieta Intermittent Fasting nie jest dietą dla wszystkich. Mianowicie stosować jej nie mogą kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Niewskazane jest również stosowanie jej wśród osób, będących diabetykami, ponieważ w przypadku osób chorujących na cukrzycę, dieta Intermittent Fasting może przynieść więcej szkody, niż pożytku.

Aby uniknąć Intermittent Fasting efektów ubocznych każdy przed przejściem na dietę Intermittent Fasting powinien skonsultować ten krok z lekarzem lub dietetykiem. W przypadku tej diety, nie powinniśmy robić nic na własną rękę, ponieważ złe stosowanie diety Intermittent Fasting może prowadzić do trwałego spustoszenia w naszym organizmie. Lekarz podpowie nam, na którą metodę się zdecydować oraz jaka kaloryczność posiłków będzie dla nas odpowiednia.

Zdjęcia

przykładowe posiłki naszych diet!

catering dietetyczny
catering dietetyczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj