Pewnie zastanawiasz się Intermittent Fasting co to? Dieta Intermittent Fasting to dieta, która może dać Ci szansę na spełnienie marzeń o idealnej sylwetce.Wystarczy, że będziesz się stosował do Intermittent Fasting zasad i osiągniesz to wszystko na czym najbardziej Ci zależy.

Główne założenia diety Intermittent Fasting

Dieta Intermittent Fasting to dieta, która polega na zastosowaniu, wybranego przez siebie modelu żywienia. Jest wiele możliwości, na które nasz klient może się zdecydować, jednak najbardziej optymalną oraz najczęściej wybieraną opcją jest zastosowanie modelu Intermittent Fasting 16:8, który polega na tym, iż osoba, stosująca dietę Intermittent Fasting przez 16 godzin trzyma stały post, a przez osiem kolejnych przebywa na oknie żywieniowym, w którym może spożywać posiłki. Przez 16-godzinny post nie wolno spożywać żadnego jedzenia, należy za to pić dużo wody. Jedzenie wybierane do spożycia podczas ośmiogodzinnego okna żywieniowego powinno być odpowiednio dobrane i zbilansowane. Najlepiej kiedy zrobi to za nas osoba, która się na tym zna. Wybierając catering od Fit Pestki, macie Państwo gwarancję, że dieta Intermittent Fasting jest odpowiednio dopasowana do Państwa oczekiwań i wymagań. Nad menu i Intermittent Fasting zasadami czuwa nasza Pani dietetyk, która dba o naszych klientów tak samo jak o siebie samą.

Inne modele stosowania diety Intermittent Fasting

Intermittent Fasting 16:8 nie jest jedynym stosowanym modelem tej diety. Istnieją różne Intermittent Fasting zasady. Osoba, chcąca zacząć stosować tę dietę, może zdecydować się również na przykład na 20:4 lub 18:6. Istnieje również rozwiązanie takie jak 5:2. W tym przypadku Intermittent Fasting zasada nie dotyczy natomiast godzin w ciągu doby, a całego tygodnia. W tym przypadku osoba na diecie Intermittent Fasting pości przez dwa wybrane dni, a przez pięć spożywa normalnie zbilansowane posiłki. Wybranie, którejś z metod wiąże się z podjęciem decyzji, czy osoba zainteresowana podoła wyznaczonym Intermittent Fasting zasadom. Każdy klient musi dobrać model odpowiedni swojemu samozaparciu i dążeniu do celu.

Czy dieta Intermittent Fasting jest dla mnie?

Tak naprawdę na pytanie czy dieta Intermittent Fasting jest dla Ciebie musisz odpowiedzieć sobie sam. Ponieważ tylko Ty wiesz, jak wytrwały jesteś w dążeniu do celu oraz czy jesteś w stanie podołać Intermittent Fasting zasadom. Może któryś z modeli akurat przypadnie Ci do gustu, może będzie do Intermittent Fasting 16:8?

Z pewnością nie jest to dieta polecana sportowcom, ponieważ w ich przypadku stosuje się inne zasady oraz kaloryczności podawanych posiłków. 

Intermittent Fasting zasad nie powinny stosować osoby chore na cukrzycę oraz osoby, mające problemy z zaburzeniami metabolizmu, ponieważ w tych przypadkach specyfika samej choroby nie pozwala na taki tryb spożywania posiłków jak właśnie w diecie Intermittent Fasting, tu wymagana jest większa regularność i kontrola. 

Nie jest to również dieta dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, których Intermittent Fasting zasady mogłyby zaburzać proces rozwoju dziecka lub w przypadku karmienia piersią, mogłyby doprowadzić do problemów z laktacją lub całkowitym jej wstrzymaniem.

Nie jesteś pewien czy dieta Intermittent Fasting lub Intermittent Fasting 16:8, będą dla Ciebie odpowiednie? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i poproś o fachowe doradztwo. Nasz adres mailowy oraz numer telefonu do kontaktu znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Wszystko o diecie Intermittent Fasting

Nie przeszukuj całego internetu, w celu znalezienia informacji na temat Intermittent Fasting co to? Skorzystaj z naszej strony internetowej i znajdź tam wszystkie informacje dotyczące diety Intermittent Fasting. Naszą stronę tworzą opisy wszystkich, oferowanych przez nas diet, ale i opinie klientów, którzy zaufali już naszej marce i polecają ją dalej wszystkim zainteresowanym. Znajdziesz tam także informacje na temat przykładowych menu w diecie Intermittent Fasting, a także zdjęcia, przyrządzanych przez nas zdrowych i kolorowych posiłków. Nie musisz obawiać się, że nie poradzisz sobie ze skorzystaniem z naszej strony, ponieważ nasz portal został skonstruowany tak, aby otaczać Cię opieką bez względu na to, czego aktualnie u nas szukasz. Na stronie w każdym miejscu znajdują się odwołania do powiązanych tematów z aktualnym miejscem, w którym właśnie jesteś.

Jak przejść na dietę Intermittent Fasting?

Przed przejściem na dietę Intermittent Fasting, ale i też na każdą inną dietę warto najpierw zacząć od odpowiedniego przygotowania organizmu, tak aby nagłe przejście nie było dla niego szokiem. Wybierając dietę Intermittent Fasting składającą się z trzech posiłków, warto przed przejściem na nią, stopniowo wyłączać lub rozciągać w czasie posiłki, które dotychczas przyjmowaliśmy. Pomoże Ci to w odpowiednim zaadaptowaniu organizmu z nową sytuacją. 

Bez odpowiedniego przygotowania się na Intermittent Fasting zasady możemy odczuwać różne skutki uboczne, takie jak nudności, bóle głowy czy nawet ogólne osłabienie.

Zdjęcia

przykładowe posiłki naszych diet!

catering dietetyczny
catering dietetyczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj