Będąc przedsiębiorcą pewnie nieraz zastanawiałeś się nad tym, czy możesz wrzucić spotkanie biznesowe lub catering dietetyczny w koszty firmy. Istnieje taka możliwość, ale tylko pod pewnymi warunkami, które przedstawimy w dzisiejszym artykule. Po jego przeczytaniu dowiesz się czy catering dietetyczny można wrzucić w koszty działalności. Zapraszamy do lektury.

Z Fit Pestka dbasz o swoje dobre samopoczucie także w pracy.

To właśnie w pracy spędzamy prawie połowę swojego życia, warto tym samym zadbać o swoją dietę także w biurze. Z nami to proste! Dowieziemy gotowy catering dietetyczny pod wskazany przez Ciebie adres, więc może to być również miejsce gdzie pracujesz. Dieta pudełkowa Fit Pestka dostarczy Ci różnorodnych i zdrowych posiłków, za które szybko podziękuję Ci Twój organizm. Z pewnością zauważysz lepsze funkcjonowanie układu trawiennego, a co za tym idzie będziesz miał lepsze samopoczucie i efektywniej będziesz mógł pracować. Zdrowy i wydajny pracownik to dobrze działająca firma. Dowiedzmy się zatem czy dietę pudełkową można rozliczyć w kosztach firmy?

Czy catering dietetyczny można wrzucić w koszty prowadzenia działalności gospodarczej?

Istnieje możliwość wrzucenia diety pudełkowej w koszty firmy, jednak pod pewnymi warunkami. Warto pamiętać o tych zasadach i zapoznać się z nimi odpowiednio wcześniej, zanim podejmiemy decyzję o tej formie cateringu w firmie. Aby wrzucić catering dietetyczny w koszty, nie może on być kosztem reprezentacyjnym przedsiębiorstwa. Co to oznacza? Nie możesz za jego pomocą polepszać wizerunku swojej firmy. 

Nie można odliczyć diety pudełkowej w kosztach, także jeśli pracownik jest zatrudniony na umowę inną niż umowa o pracę. Niestety nie można odliczyć także cateringu, jeśli został on zamówiony dla Ciebie, a prowadzisz działalność jednoosobową. Wyjątkiem jest tutaj za to poczęstunek dla klienta, jednak musisz pamiętać aby dobrze go udokumentować.

Reasumując możesz wrzucić dietę pudełkową w koszty prowadzenia działalności, jeśli:

  • stanowi ona poczęstunek dla Twojego kontrahenta, pamiętając o poprawnym udokumentowaniu tego cateringu deitetycznego;
  • jest ona przeznaczona dla pracownika lub pracowników, będących zatrudnionych w Twojej firmie na podstawie umowy o pracę. 

Jeśli zatem zastanawiasz się nad zapewnieniem wyżywienia dla swoich pracowników na etacie, możesz wybrać catering dietetyczny Fit Pestka i rozliczyć go w kosztach swojej firmy.

Zalety cateringu dietetycznego w kosztach firmy dla pracodawcy.

Z pewnością dieta pudełkowa, jako benefit dla pracowników firmy, niesie za sobą sporo korzyści. Pierwszą z nich jest scalenie całego zespołu, jedząc razem mogą oni porozmawiać, lepiej się poznać i polubić, wpływa to na ich morale i finalnie lepsze dogadywanie i zrozumienie się w trakcie wykonywanej pracy. Prawidłowa, zdrowa dieta wpływa także na wyższą efektywność pracy. Wydajny pracownik przekłada się oczywiście na lepsze wyniki całej firmy, do czego niewątpliwie dąży każdy przedsiębiorca. Kolejnym plusem wrzucenia cateringu dietetycznego w koszty działalności jest to, że jeśli jedzenie jest dostarczane wprost do siedziby Twojej firmy, pracownicy nie tracą czasu na wychodzenie i szukanie  miejsca, gdzie mogą kupić i zjeść obiad. W rezultacie przerwa na lunch jest krótsza, a pracownicy z energią wracają do swoich zajęć.

Mamy nadzieję, że teraz wyraźnie widać jakie korzyści dla firmy płyną z włączenia diety pudełkowej w koszty firmy, zarówno dla pracowników jak i pracodawcy. Zachęcamy do zamówienia jej w naszej firmie Fit Pestka.

Fit Pestka dieta pudełkowa, którą możesz odliczyć w kosztach prowadzenia firmy. 

W naszej firmie znajdziesz, aż 8 różnych diet pudełkowych, które możesz wliczyć w koszty prowadzenia firmy. W Fit Pestce masz do wyboru: dietę o niskim indeksie glikemicznym, dietę bezglutenową, dietę wegetariańską, dietę sport, dietę bez glutenu i laktozy, dietę ketogeniczną, dietę z wyborem menu lub dietę Intermittent Fasting. Do przygotowywania posiłków we wszystkich cateringach dietetycznych używamy tylko najwyższej jakości składników, a nasi kucharze i dietetycy dbają o różnorodność dań, a także by dostarczały Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W każdej diecie pudełkowej, którą możesz wrzucić w koszty firmy możesz znaleźć też różną kaloryczność. Wrzucając catering dietetyczny w koszty firmy, wiesz że kosztuje Cię on mniej, a może to być benefit, który zadecyduje o tym, że dobry pracownik wybierze właśnie Twoją działalność i będzie chciał zostać w firmie, która dba o jego zdrowie i samopoczucie.

Wrzuć dietę pudełkową w koszty firmy i ciesz się zgranym i efektywnym zespołem pracowników. Wszystkie cateringi dietetyczne poznasz wchodząć na naszą stronę internetowa Fit Pestka, każdy z nich jest tam dokładnie opisany, znajdziesz tam również cenę każdego cateringu za dzień, a także opinie naszych klientów na nasz temat.

Zdjęcia

przykładowe posiłki naszych diet!

catering dietetyczny
catering dietetyczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj