Catering dietetyczny to popularne rozwiązanie na permanentny brak czasu. Na rynku wyraźnie widać wzrost zainteresowania tematem diet pudełkowych i ich ceny, już nie tylko wśród osób sławnych, znanych, czy bogatych. Teraz nawet przysłowiowy Kowalski może już sobie pozwolić na catering dietetyczny. Koszt diety pudełkowej nie jest wcale taki duży, co więcej może Ci się ona opłacać! Przy tak ogromnej konkurencji, widocznej na rynku firmy dbają, aby dieta pudełkowa i ich cena były przystępne.

Dieta pudełkowa – cena za jeden dzień.

Cena cateringu dietetycznego zależy w dużej mierze, od wybranego wariantu diety, oraz jej kaloryczności. To Tobie pozostawiamy ten wybór. Jednak warto pamiętać, że na cenę końcową wpływa bardzo dużo różnych czynników, takich jak na przykład: jakość składników, z których przygotowywane są posiłki, na jak długo zamówiona jest dieta pudełkowa, cena paliwa, bo przecież dostajesz ją pod wskazany adres. Na koszt cateringu dietetycznego wpływa także z pewnością wielkość firmy dietetycznej, częstotliwość dostaw posiłków, jak również konkurencja w okolicy. W Fit Pestka możesz nabyć catering dietetyczny w cenie już od 49 złotych za dzień. W jego ramach dostajesz dobrze zbilansowane i zdrowe posiłki, przygotowane z najwyższej jakości produktów spożywczych. Najdroższa z naszych diet to dieta sportowa, która ma zdecydowanie wyższą kalorycznośc dobową, jej dzienny koszt to tylko 62 złote.

catering dietetyczny

Catering dietetyczny się opłaca!

Zastanawiałeś się kiedyś jak oszczędzić koszty ponoszone na jedzenie? Catering dietetyczny wydaje Ci się drogim rozwiązaniem? Sprawdźmy to. Decydując się na wybrany catering dietetyczny i jego cenę z góry wiesz jaki poniesiesz koszt. Robiąc samemu zakupy często dopiero po miesiącu jesteśmy w stanie powiedzieć ile wynoszą nasze wydatki na produkty spożywcze. Oprócz tego ponosimy także koszt paliwa bądź biletów, aby dojechać i wrócić ze sklepu. W marketach z kolei czekają na nas same pokusy w postaci promocji, słodkich czy słonych przekąsek oraz nieplanowanych wydatków spoza listy zakupów. Często kupujemy i wydajemy finalnie dużo więcej niż planowaliśmy początkowo. Potem niestety dużo rzeczy ląduje w koszu, bo kupiliśmy za dużo lub nie zdążyliśmy czegoś zjeść przed upływem daty ważności. Przecież nikt z nas nie lubi marnować żywności. Trzeba do tego wszystkiego doliczyć jeszcze energię zużytą do przygotowania posiłków, a także kawy lub jedzenie na mieście. Z dietą pudełkową i jej ceną za miesiąc z góry wiesz jaki koszt musisz ponieść, ale też nie marnujesz żywności i nie jesteś wystawiony na wiele pokus. Czy nadal catering dietetyczny wydaje Ci się wielkim wydatkiem patrząc na niego od tej strony? Czy teraz uważasz, że na diecie pudełkowej można jednak zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy?

  • Dieta sport – to catering dietetyczny idealny dla osób aktywnie uprawiających sport, chcących zbudować dobrze wyrzeźbioną, muskularną sylwetkę. Jej zbilansowane posiłki pozwalają na szybką regenerację i dają energię na kolejną porcję ćwiczeń.
  • Dieta bez laktozy i glutenu – dla osób, które nie tolerują tych składników w swojej diecie. Wariant diety standard pozbawiona glutenu i laktozy.
  • Dieta ketogeniczna – to catering dietetyczny, w którym spożywamy maksymalne ilości tłuszczy, przy równoczesnej minimalnej ilości węglowodanów. Jest dobrym wyborem dla osób aktywnych fizycznie, redukujących tkankę tłuszczową oraz chcących zredukować niektóre problemy zdrowotne
  • Dieta z wyborem menu – czyli catering dietetyczny, w którym masz wpływ na dania które Ci dostarczamy. Dzięki temu to dieta skrojona na Twój wymiar.
  • Dieta Intermittent Fasting – catering dietetyczny, w którym spożywanie posiłków jest możliwe tylko w tak zwanym oknie żywieniowym, przez resztę doby się pości. Zyskuje on coraz większe grono odbiorców.

Niezależnie którą dietę pudełkową wybierzesz, możesz sprawdzić menu danego cateringu dietetycznego i cenę na naszej stronie internetowej Fit Pestka.

Catering dietetyczny – jaki mam wybór?

W Fit Pestka mamy dla klientów duży wybór różnych diet pudełkowych i ich cen. Dopasuj dietę na miarę do swoich potrzeb i preferencji żywnościowych. Masz do wyboru u nas następujące cateringi dietetyczne:

  • Dieta Niskie IG – to idealny wybór dla osób z insulinoopronością i cukrzycą typu 2. Ten catering dietetyczny pozwala zapanować nad poziomem glukozy we krwi, poprzez odpowiednie skomponowanie posiłków. Z tą dietą jesz zdrowo, a efektem ubocznym będzie strata nadprogramowych kilogramów.
  • Dieta bezglutenowa – to wariant diety standardowej, z której wyeliminowaliśmy produkty posiadające w swoim składzie gluten. Koniec ze wzdęciami, uczuciem nudności i bólami brzucha, dzięki poprawie funkcjonowania układu trawiennego. Ciesz się płaskim brzuchem i uczuciem lekkości każdego dnia.
  • Dieta wegetariańska – to catering dietetyczny dla osób chcących wyeliminować z diety mięso i jego przetwory. Znajdziesz w niej bogactwo warzyw, owoców, roślin strączkowych oraz orzechów. Oprócz tego dieta ta bazuje na białkach i zdrowych tłuszczach.

Zdjęcia

przykładowe posiłki naszych diet!

catering dietetyczny
catering dietetyczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj