Ciągle czytasz w internecie o różnorodnych dietach, ale czy trafiłaś kiedyś na dieta okno żywieniowe efekty? Nie musisz się głodzić i strasznie ograniczać, ponieważ okno żywieniowe umożliwi Ci uzyskanie super efektów, przy unormowanym sposobie żywienia. Fit Pestka to catering dietetyczny stworzony specjalnie dla Ciebie, który daje Ci możliwość zamówienia swojego okna żywieniowego diety bez potrzeby wychodzenia ze swojego mieszkania.

Okno żywieniowe inne niż wszystkie

Co zyskujesz, podejmując współpracę z naszą firmą? Korzyści z naszej współpracy będzie wiele. Z pewnością tą najważniejszą dla Ciebie będzie uzyskanie wymarzonej, idealnej sylwetki. Ale żeby musiało do tego dojść, musisz najpierw wejść na naszą stronę internetową, tam wybrać dietę okno żywieniowe, a następnie stosować się do wszystkich jej zasad i wytycznych. Z nami będzie to banalnie łatwe, ponieważ wszystkie nasze diety okno żywieniowe, układane są przez odpowiednio wykształconego w tym kierunku dietetyka. Na każdym etapie stosowania naszych diet okno żywieniowe jesteś pod opieką dietetyka, który doradzi Ci we wszystkich nurtujących Cię sprawach, odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także pomoże w doborze odpowiedniego okna żywieniowego dla Ciebie. Wszystko to dziać się będzie bez konieczności opuszczania przez Ciebie, Twojej przestrzeni mieszkalnej.

Okno żywieniowe o co chodzi w tej metodzie odchudzania?

Okno żywieniowe, nazywane również postem przerywanym to metoda, w której tak naprawdę Twoje odchudzanie uzależnione jest od pór, w jakich spożywać będziesz swoje posiłki. Na tę dietę okno żywieniowe najczęściej postanawiają przejść osoby, które większą część swojego czasu, spędzają pracując lub ich tryb dnia jest bardzo nieregularny. Stosowanie okna żywieniowego daje Ci szeroki wachlarz możliwości spożywania posiłków. Dlatego też, dieta okno żywieniowe jest coraz to częściej wybierana przez naszych klientów. Wszystko zależne jest od wariantu okna żywieniowego diety na jaki się zdecydujesz. Najczęściej wybieranym trybem okna żywieniowego jest 16:8, czyli przez 16 godzin nie spożywasz żadnych posiłków, oprócz odpowiedniego nawodnienia, a przez 8 godzin jesteś na oknie żywieniowym, w którym dostarczasz swojemu organizmowi specjalnie zbilansowanego wyżywienia. Wszystko zależy od Ciebie, czy okno żywieniowe dieta w trybie 16:8 będzie Ci odpowiadało, czy na przykład wolisz bardziej restrykcyjne oraz twarde rozwiązania i dla Ciebie receptą na sukces będzie tryb 20:4 lub 18:6.

Fit Pestka to gwarancja zdrowych i smacznych posiłków

Jeżeli nie jesteś jeszcze do końca przekonany na wybranie okna żywieniowego, oferowanego przez naszą firmę to zapraszamy Cię na naszą stronę internetową, na której znajdziesz wszelkie informacje o diecie okno żywieniowe efekty. Wszystkie nasze diety, zostały szczegółowo opisane, zawarliśmy wszystkie informacje na temat kaloryczności, zasad oraz możliwych uzyskanych po diecie okno żywieniowe efektów. Zapoznasz się z mnóstwem pozytywnych opinii, wystawionych przez naszych klientów, korzystających z okna żywieniowego diety oraz innych diet z naszej bogatej oferty. Na stronie możesz także obejrzeć zdjęcia przykładowych dań, które serwowane są podczas Twojej diety okno żywieniowe, a także zapoznać się z menu wybranych dni okna żywieniowego.

Kaloryczność odpowiadająca Twoim potrzebą

Decydując się na wybór naszej diety okno żywieniowe, przy wyborze wszystkich opcji, dostajesz również możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie kaloryczności. Do wyboru masz: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal w wariancie trzech posiłków, 550 kcal i 650 kcal w wariancie IM, a mianowicie tylko obiad i deser lub 400 kcal, 500 kcal, 750 kcal i 800 kcal w wariancie IM, czyli sam obiad. Masz problem z wyborem odpowiedniego dla siebie okna żywieniowego diety? Rozwiążemy ten problem w kilka chwil. Przy zamawianiu diety okno żywieniowe, przy wyborze wariantu, który Cię interesuje, znajdź ikonę z napisem “Dopasuj kaloryczność” i przejdź przez kilka pytań w naszym konfiguratorze. Informacje o oknie żywieniowym, zawarte na naszej stronie są dla Ciebie niewystarczające? A może na naszym portalu nie odnalazłeś odpowiedzi na jedno z Twoich pytań? Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość mailową. Odpowiemy najszybciej jak się da, rozwiewając wszystkie Twoje wątpliwości co do okna żywieniowego diety.

Jak zamówić dietę okno żywieniowe?

Korzystanie z naszej strony internetowej jest niezwykle proste i intuicyjne. Przy wyborze okna żywieniowego, nasz kreator przeprowadzi Państwa przez cały proces zamawiania diety okno żywieniowe. Wystarczy, że nasz klient będzie wybierał po kolei wszystkie opcje, jakimi jest zainteresowany, a my zbierzemy wszystkie te informacje, a na koniec zgromadzimy je w podsumowaniu, aby klient mógł sprawdzić czy wszystkie opcje okna żywieniowego diety są zgodne z jego wyborami w kreatorze. 

Przy wyborze naszej diety okno żywieniowe zapewniamy korzystne dla Państwa rabaty, uzależnione od liczby dni, wybranych na dostarczanie okna żywieniowego diety.

Zdjęcia

przykładowe posiłki naszych diet!

catering dietetyczny
catering dietetyczny

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj