Najczęściej zadawane pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sprawdź odpowiedzi

Jak wybrać odpowiednią dla mnie dietę?

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli nie są Państwo zdecydowani lub nie macie pomysłu, którą dietę wybrać z naszej szerokiej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który odpowie na nurtujące pytania, podpowie, doradzi.
Wśród naszych propozycji polecamy dietę oczyszczającą, która oczyści organizm z toksyn i przygotuje do stosowania właściwej kuracji odchudzającej.

Dla najszybszych efektów polecamy diety 1000 kalorii i 1200 kalorii, które opierają się na zestawach o obniżonej kaloryczności. Każdy z 5 odpowiednio dobranych posiłków spełnia wymogi diety odnośnie składu, kaloryczności i wielkości porcji.

Należy pamiętać, że aby wzmocnić wyniki każdej kuracji odchudzającej należy pić dużo wody (przynajmniej 1,5 litra dziennie czystej wody mineralnej) oraz zwiększyć aktywność ruchową. Polecamy spacery w szybkim tempie, jogging, basen lub zajęcia na siłowni (fitness, ćwiczenia wysiłkowe itp.). Idealnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

 

Jak szybko mogę spodziewać się efektów?

 

Zaczynając stosowanie jakiejkolwiek diety, każdy z nas spodziewa się szybkich rezultatów i z uporem dążymy do tego, aby w cudowny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Nie oszukujmy się – cudów nie ma, każda dieta wymaga od nas pewnych wyrzeczeń, cierpliwości i systematyczności w jej stosowaniu.

Ale z nami będzie Państwu łatwiej, gdyż to po naszej stronie leży sporządzenie i rozpisanie jadłospisu na cały tydzień, to my dla Państwa ugotujemy smacznie i zdrowo i zadbamy aby nasze menu było niepowtarzalne i urozmaicone.

Dodatkowo tak skomponowane posiłki trafią pod Państwa drzwi każdego ranka od poniedziałku do soboty. Decydując się na współpracę z nami gwarantujemy, że każda dieta będzie spełniać Państwa wymagania a efekty będą zauważalne już w pierwszych dniach jej stosowania. Pamiętajmy jednak, iż receptą sukcesu jest przestrzeganie zasad diety, nie podjadanie między posiłkami i spożywanie tylko tych porcji i dań, które dla Państwa przygotujemy, picie dużej ilości wody niegazowanej oraz aktywność ruchowa. Stosując się do tych reguł sukces jest zagwarantowany!

Jak mogę złożyć zamówienie?

Jeżeli zdecydują się Państwo na rozpoczęcie współpracy, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą str. www która będzie aktywna od 1.01.2016(znajdą tam Państwo wszelkie dane adresowe , gdzie będzie możliwość złożenia zamówienia telefonicznie lub drogą email, lub wysłać zamówienie poprzez aktywny formularz gdzie wypełniając wszystkie pola zawarte w formularzu, wybierając opcję abonamentu na jak długo decydują się Państwo na dostawy posiłków, podaniu informacji o miejscu i terminie dostawy oraz zatwierdzenie zamówienia poprzez ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE będą Państwo widnieć już w naszej bazie Klientów.

Po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie (lub po wysłaniu do nas potwierdzenia przelewu), potrzebujemy 2 dnia, aby przygotować Państwa zamówienie czyli jeśli np. zamówienie zostało złożone w poniedziałek do 10:00 (i otrzymamy potwierdzenie przelewu) to już w czwartek będą mogli Państwo korzystać i cieszyć się jakością naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii prosimy o bezpośredni kontakt z nami lub pozostawienie swoich danych kontaktowych. Z przyjemnością oddzwonimy i ustalimy szczegóły zamówień.

Kiedy przyjedzie do mnie kurier z dostawą?

Przy składaniu zamówienia (poprzez FORMULARZ ZAMÓWIENIA lub KONTAKT bezpośredni z nami) ustalane są szczegóły zamówień.

 

 

 

Czy mogę włożyć jedzenie do mikrofali i podgrzać w pojemniku?

 

Tak. Państwa posiłki przygotowane są i zapakowane w jednorazowe pojemniki, których swoją zaletę mają możliwość podgrzewania całej tacki wraz z zawartością w kuchenkach

Czy mogę liczyć na pomoc dietetyka podczas odchudzania?

Oczywiście, należy umówić się na konsultacje.

Numer telefonu: 691 523 123

 

Gdzie Państwo dostarczacie posiłki?

 

Nasze bezpłatne dostawy zapewniamy na terenie Głogowa i ościennych wioskach. Jeśli zamówienia są poza tym rejonem, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy.

Dlaczego warto wybrać FITPESTKĘ? Co Was wyróżnia?

 

 

Jesteśmy firmą, która kompleksowo i z sercem podchodzi do każdego swojego Klienta. Pragniemy, aby Państwo byli zadowoleni z naszej współpracy i dalej mogli z nami chudnąć a także polecać nasze usługi innym. Dlatego dbamy, aby na każdym etapie naszej współpracy zachować pozytywne relacje z Klientem i z niecierpliwością czekamy na Państwa opinie i sugestie.

Nie bagatelizujemy żadnego zgłoszenia i staramy się na bieżąco załatwiać wszystkie kwestie i zawsze służyć pomocą. Nasza oferta wyróżnia się wielorodnością diet, kilkoma pozycjami, których nie znajdziecie Państwo wśród naszej konkurencji. Posiłki są przygotowywane w odpowiednio przygotowanej i czystej kuchni, każdy pojemnik jest szczelnie zamykany aby serwowane produkty nie straciły na swojej wartości.

Nasz szef kuchni posiada wieloletnie już doświadczenie w przygotowywaniu posiłków i dokłada wszelkich starań aby potrawy zawsze zachowywały swoją wartość, były smaczne, zdrowe i niepowtarzalne. Nasz doświadczony dietetyk bilansuje posiłki i układa indywidualne menu w razie potrzeb. Służy pomocą, poradą i wsparciem. A my dołożymy wszelkich starań aby współpraca z naszymi Klientami trwała jak najdłużej i bez zarzutów.

 

 

 

Jakie są ceny poszczególnych zestawów?

 

 

Cena zestawu za dzień zaczyna się od 43 zł.

O czym należy pamiętać stosując dietę?

 

Rozpoczynając każdą dietę, prosimy pamiętać, że nie ma cudów i nikt nie schudł zdrowo z dnia na dzień. Dieta to pewien etap w życiu do którego należy podejść rozważnie i cierpliwie. Efekty się pojawią, ale należy z czegoś zrezygnować, aby potem cieszyć się zgrabną sylwetką.

My ułatwimy Państwu decyzję i wybór odpowiedniej diety i sprawimy, że z nami chudnięcie nigdy nie było przyjemniejsze i zdrowsze. Dodatkowo prosimy pamiętać, że efekty odchudzania zawsze są bardziej zauważalne przy zwiększonej aktywności ruchowej. Warunkiem koniecznym zdrowego chudnięcia jest także picie co najmniej 1,5 litra wody niegazowanej dziennie. Niezalecane jest spożywanie alkoholu oraz tzw. podjadanie między posiłkami.

Czy mają Państwo ofertę dla osób które nie jedzą mięsa?

Tak, oczywiście.

 

Czy potrzebuję kupować jeszcze dodatkowe produkty przy diecie?

 

Absolutnie nie. My dostarczymy Państwu wszystkie potrzebne posiłki, które są odpowiednio dobrane i zbilansowane więc nie potrzeba robić dodatkowych zakupów czy marnowania czasu w kuchni. My troszczymy się o kompleksowość Państwa zapotrzebowań. Proszę pamiętać jedynie o piciu dużej ilości wody niegazowanej, przynajmniej 1- 1,5 litra dziennie.