Catering dietetyczny

Dieta pudełkowa
Lubin
– FitPestka

Zamów swoją dietę

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

Sprawdź nasze

wyjątkowe diety!

1000 – 2500 kcal

Dieta
Niskie IG

1000 – 2000 kcal

Dieta
bezglutenowa

1000 – 2000 kcal

Dieta
wegetariańska

2500 – 3500 kcal

Dieta
sport

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
1000 – 2000 kcal

Dieta
bez laktozy i glutenu

1200 – 2500 kcal

Dieta
ketogeniczna

1200 – 2000 kcal

Dieta
standard

1200 – 2000 kcal

Intermittent Fasting

Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę
Zamów swoją dietę

Dieta pudełkowa, catering dietetyczny Lubin – Fit Pestka

Nie ma wątpliwości, iż catering dietetyczny Lubin, to jedna z najbardziej wygodnych form żywienia, na jakie tylko można postawić. Wybierają Państwo odpowiednią dla siebie dietę, określają ilość kalorii, otrzymują każdego dnia w pełni zrównoważoną ilość posiłków i gotowe. Czy może być coś bardziej wygodnego? Nasza dieta pudełkowa w miejscowości Lubin i w okolicach, oferuje niezwykle bogaty wachlarz diet, dostosowany do potrzeb i oczekiwań najbardziej nawet wymagających klientów. Nasze propozycje skierowane są zarówno dla osób, które chcą postawić na zdrowe odżywianie, dla ludzi chcących zrzucić zbędne kilogramy, ale i dla chorych borykających się między innymi z chorobami dietozależnymi, dla których odpowiednie dieta to klucz do dalszej satysfakcji i zadowolenia z życia. Jeśli więc najlepszy catering dietetyczny w Lubinie, a ponadto profesjonalna opieka nad klientem przez sztab profesjonalistów, to zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zacznij się zdrowo odżywiać z Fit Pestka!

Fit Pestka to nie tylko zwykła firma oferującą dietę pudełkową w Lubinie, dzięki której można zaoszczędzić czas, dzięki której można postawić na zdrowe odżywianie i która pozwala uporać się z nadmiarem kilogramów. My oferujemy coś więcej. W naszych szeregach zasiada sztab profesjonalistów, którzy zapewniają kompleksową opiekę nad klientem. Oprócz więc zdrowego odżywiania w postaci przygotowywanych posiłków, zapewniamy także monitoring diety pod każdego klienta, kontrolujemy pomiary, ustalamy indywidualnie plany żywieniowe, eliminujemy poszczególne składniki. W sposób szczególny skupiamy się na osobach z chorobami dietozależnymi, a więc na przykład otyłością, z osteoporozą, z chorobami układu krążenia czy też z cukrzycą typu drugiego.

Zamów catering już dziś

Często mówimy sobie, zacznę od nowego miesiąca, zmienię coś od nowego roku… Może więc nie warto czekać, ale postawić na catering dietetyczny w Lubinie już teraz? Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu, wierząc, iż uda nam się dopasować do Państwa potrzeb taką dietę, która okaże się być kluczem do sukcesu, bez względu na to, czy w grę wchodzi redukcja kilogramów czy walka z chorobą dietozależną.

Zamawiam dietę!

Dieta pudełkowa – przepyszne posiłki prosto do domu

Dlaczego warto postawić na dietę pudełkową w Lubinie? Co wyróżnia naszą firmę cateringową? Jakie są zalety takiej formy odżywiania się? Podstawą jest na pewno to, iż mamy w pełni gotowe menu na każdy dzień, mając je zawsze pod ręką, kiedy przychodzi pora posiłku. Nie trzeba stać w kuchni i gotować, tracąc przy tym bardzo dużo czasu. Nie trzeba obawiać się nagłych napadów głodu, bowiem tutaj catering dietetyczny jest odpowiednio skomponowany pod klienta, z uwzględnieniem ilości kalorii, jakie ten ma przyjąć i makroskładników, jakie są mu potrzebne. Taki catering to zróżnicowana dieta, w której nie ma absolutnie żadnej nudy i monotonii. Można się nią delektować, ciesząc swoje kubki smakowe.

W przypadku osób chorych, które muszą mieć odpowiednio skomponowaną dietę, otrzymuje się tutaj idealnie dopasowane produkty, które okazują się być bardzo pomocne w walce z chorobą, nie działając na nią destrukcyjnie. Jeśli więc doskonały wybór, to na pewno nasz catering dietetyczny w Lubinie – Fit Pestka, okaże się być strzałem w dziesiątkę. Jesteśmy tutaj po to, by każdy otrzymał codzienną porcję najwyższej jakości jedzenia, dopasowanego indywidualnie pod każdego klienta. Smaczne jedzenie, zdrowie na talerzu, energia i doskonałe samopoczucie, a do tego perfekcyjny wygląd – czy można chcieć czegoś więcej?

Opinie zadowolonych klientów

Nie tylko Głogów

gdzie dowozimy?

Powiaty: głogowski, polkowicki, nowosolski, lubiński
Zielona Góra

Standardowo dostawy odbywają się bezkontaktowo, dlatego prosimy o podanie w zamówieniu wszystkich niezbędnych informacji (w szczególności kod do domofonu), które usprawnią doręczenie cateringu. Trasy są planowane automatycznie przez system i w dużej mierze uzależnione od rejonu dostawy, dlatego jeśli macie szczególne prośby w kwestii dostawy, to skonsultujcie je wcześniej z nami, abyśmy mogli określić, czy jesteśmy w stanie je spełnić.

Jeżeli w panelu zamówień nie widzisz swojej miejscowości skontaktuj się z nami pod nr tel. 731188288 zobaczym co możemy w tej kwestii zrobić.

+48 731 188 288

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej konsultacji przed dietą

Skorzystaj