FitPestka podsumowanie roku :)

FitPestka podsumowanie roku :)

Jak wszyscy to my też!

Ten rok w FitPestce był bardzo intensywny. Mnóstwo pomysłów i nowych projektów. Cieszymy się, że darzycie Nas tak dużym zaufaniem i jesteście cały czas z Nami. To daje Nam dużo energii do dalszego działania. Wielu z Was jest z Nami od początku, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

FitPestka proponuje Ci Healthy Lifestyle – zdrowy tryb życia i oszczędność czasu. Nie musisz zastanawiać się co zrobić na obiad, robić listy zakupów i stać godzinami w kuchni by przygotować posiłek.

Nie masz czasu gotować? Zamów zdrowe pudełka. U Nas masz do wyboru kilka wariantów diet i kaloryczności. Nie wiesz co będzie dla Ciebie odpowiednie? Skonsultuj się z Naszym dietetykiem. Pomoże dobrać dietę i kaloryczność.
Nie rujnuj zdrowia z powodu braku czasu i chęci do gotowania! FitPestka się tym zajmie!

Catering dietetyczny to nie tylko dieta odchudzająca. Często żyjemy w ciągłym biegu i zapominamy o zdrowym odżywianiu. Głód zajadamy słodyczami i fastfoodami, popijając litrami kawy lub słodkimi napojami. Przy takim trybie życia można być szczupłym.. Ale czy zdrowym?

Nie masz problemu z nadwagą, ale brakuje Ci energii? Czujesz się ciągle zmęczony i ospały? Postaw na catering dietetyczny FitPestki.

Wyliczone proporcje białka, tłuszczy oraz węglowodanów oraz wszystkie substancje odżywcze – to zapewnia Nasz dietetyk, który skrupulatnie układa diety. Nie liczysz, nie odważasz. Dostajesz gotowe pudełka na cały
dzień, dostarczone pod same drzwi. Ty tylko jesz ze smakiem. Fajnie?

Czasem jest tak, że już brakuje pomysłu na to co zrobić na śniadanie, obiad czy kolację… I w kółko to samo. A w końcu odechciewa Nam się gotować i dieta się kończy. Wtedy z pomocą przybywa FitPestka.

Nasze menu jest tak rozbudowane, że codziennie otrzymujesz 5 różnych posiłków. A już od Nowego Roku startujemy z nowym, udoskonalonym menu-ciężko będzie zjeść znów to samo.
Zdrowe nie znaczy nudne – przekonaj się!
Jeśli chcesz zyskać czas i zdrowie to zamów Nasz catering i dołącz do FitPestkowej drużyny.

A teraz możesz zamówić go w dużo niższej cenie, aż – 15%z kodem NOWYROK.

Nie przegap okazji – kod ważny jest tylko do 16.01.2022r
Ten rok był udany, ale już czekamy na kolejny by realizować kolejne cele.

Życzymy Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Zespół FitPestki